Code geel in Zeeland: zware windstoten met buien, mogelijk onweer
ZEELAND - Het KNMI heeft voor het einde van de middag en de avond code geel afgegeven. Er worden zware windstoten en buien verwacht.
Vanaf de tweede helft van de middag kunnen er in Zeeland, Zuid-Holland en Limburg zware windstoten van zo'n 75 kilometer per uur voorkomen. Deze komen uit een zuidwestelijke richting. Daarbij komen er buien voor waarbij er kans is op onweer.
In de nacht van zondag op maandag wordt de wind noordwestelijk. Daardoor kunnen er langs de gehele kust zware windstoten voorkomen van 75 tot 85 kilometer per uur.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ben jij dé WK-kenner van de regio? Doe mee met de WK-prijsvraag van Uitgeverij de Bode en win een LG televisie!
5 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ooit waren er 23 weervissers actief op de Oosterschelde, nu is er nog maar één: Henk van Schilt, schoonzoon van Cor van Dort, de bekendste weervisser van Bergen op Zoom, die in september 2025 overleed op 93-jarige leeftijd.
10 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.
1 dag geledenPOORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning met bijbehorend erf aan de Van den Bosstraat in Sint-Annaland voor drie maanden te sluiten. Begin april trof de politie in de woning een professionele hennepkwekerij aan met honderden hennepplanten. De sluiting gaat in op 28 mei.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast.
2 dagen geleden