Coaches en fysiotherapeuten starten met cursussen valpreventie op Tholen
THOLEN - De buurtsportcoaches van onze gemeente werken binnenkort samen met fysiotherapeuten om cursussen valpreventie te organiseren in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk en Stavenisse. Deze cursussen zijn bedoeld voor zelfstandig wonende ouderen van 55 jaar of ouder die bang zijn om te vallen of een verhoogd risico op vallen hebben. De cursussen gaan van start in april.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
8 uur geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
15 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
3 dagen geleden