Coach Van Persie baalt van tweede helft van Heerenveen bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Robin van Persie heeft niet kunnen stunten in zijn eerste wedstrijd als hoofdtrainer in de Eredivisie. Hij zag Heerenveen verliezen bij Ajax (1-0), na een redelijke eerste helft en een matige tweede helft.
"Op basis van de hele wedstrijd had er misschien een resultaat ingezeten", zei Van Persie in de mixed zone van de Johan Cruijff ArenA. "Toen kregen we nog een paar kansjes. Dan hoop je dat de bal een keer goed valt. Dat kan vertrouwen geven voor de rest van de wedstrijd. In de tweede helft hebben we geen mogelijkheden meer gekregen. Daar moeten we wel aan werken."
Kristian Hlynsson maakte het doelpunt voor Ajax. Hij herinnert zich Van Persie nog van het WK van 2014. "Ik zie hem nog met zijn hoofd scoren tegen Spanje", zei de aanvallende middenvelder. "Dus het was best wel bijzonder om tegen een ploeg te spelen waar hij nu trainer is."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
1 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
12 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geleden