Coach Tuchel wil spelers stem geven bij aankopen Chelsea
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea wil zijn belangrijkste spelers betrekken bij het transferbeleid. Zij moeten een stem hebben bij het bepalen welke spelers de club wil kopen.
"Ik sprak eens met een dirigent in Duitsland en hij vertelde me dat wanneer hij een nieuwe muzikant zoekt, hij er misschien drie kiest, maar de uiteindelijke beslissing bij het orkest ligt", vertelde Tuchel aan verslaggevers voorafgaand aan de halve finale van de FA Cup op zaterdag met Manchester City. "Dat vond ik volkomen logisch, want de orkestleden moeten met de nieuwe muzikant spelen. Ik ben slim genoeg om te bedenken dat dit ook geldt voor het werven van voetballers."
Tuchel volgde in januari de ontslagen Frank Lampard op als coach. Onder de Duitser is Chelsea opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League. Tevens staat de Londense club in de halve finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
13 uur geleden