Coach Tuchel wil spelers stem geven bij aankopen Chelsea
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea wil zijn belangrijkste spelers betrekken bij het transferbeleid. Zij moeten een stem hebben bij het bepalen welke spelers de club wil kopen.
"Ik sprak eens met een dirigent in Duitsland en hij vertelde me dat wanneer hij een nieuwe muzikant zoekt, hij er misschien drie kiest, maar de uiteindelijke beslissing bij het orkest ligt", vertelde Tuchel aan verslaggevers voorafgaand aan de halve finale van de FA Cup op zaterdag met Manchester City. "Dat vond ik volkomen logisch, want de orkestleden moeten met de nieuwe muzikant spelen. Ik ben slim genoeg om te bedenken dat dit ook geldt voor het werven van voetballers."
Tuchel volgde in januari de ontslagen Frank Lampard op als coach. Onder de Duitser is Chelsea opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League. Tevens staat de Londense club in de halve finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
1 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
10 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
1 dag geleden