Coach Solskjaer blij met de reactie van United in tweede helft
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-coach Ole Gunnar Solskjaer was heel tevreden met de manier waarop zijn ploeg zich in de tweede helft had herpakt in de have finale tegen AS Roma. United ging op Old Trafford met een 1-2-achterstand de rust in, maar won het eerste van de twee duels met de Italianen in de Europa League met 6-2.
"Ik ben heel tevreden met de reactie van mijn spelers. De tweede helft waren we heel goed", zei de Noorse coach. "Ik weet dat we heel creatieve spelers hebben die grote kansen kunnen creëren. Het gaat erom ze in de juiste posities te krijgen. "Marcus Rashford, Bruno Fernandes, Paul Poga, Edinson Cavani zijn daar allemaal toe in staat. Het verschil deze keer was dat we de meeste kansen ook hebben benut."
Roma-coach Paulo Fonseca erkende tegen Sky Sport dat zijn ploeg niet kon standhouden in de tweede helft. "We hadden een goede eerste helft, maar we waren er niet meer in de tweede helft. Het is lastig om uit te leggen hoe hetzelfde team dat in de eerste helft zo goed was zo'n tweede helft speelde."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
7 uur geleden