Coach Solskjaer blij met de reactie van United in tweede helft
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-coach Ole Gunnar Solskjaer was heel tevreden met de manier waarop zijn ploeg zich in de tweede helft had herpakt in de have finale tegen AS Roma. United ging op Old Trafford met een 1-2-achterstand de rust in, maar won het eerste van de twee duels met de Italianen in de Europa League met 6-2.
"Ik ben heel tevreden met de reactie van mijn spelers. De tweede helft waren we heel goed", zei de Noorse coach. "Ik weet dat we heel creatieve spelers hebben die grote kansen kunnen creëren. Het gaat erom ze in de juiste posities te krijgen. "Marcus Rashford, Bruno Fernandes, Paul Poga, Edinson Cavani zijn daar allemaal toe in staat. Het verschil deze keer was dat we de meeste kansen ook hebben benut."
Roma-coach Paulo Fonseca erkende tegen Sky Sport dat zijn ploeg niet kon standhouden in de tweede helft. "We hadden een goede eerste helft, maar we waren er niet meer in de tweede helft. Het is lastig om uit te leggen hoe hetzelfde team dat in de eerste helft zo goed was zo'n tweede helft speelde."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
7 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
7 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
19 uur geleden