Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Rangnick ziet ManUnited bij debuut met 1-0 winnen

Coach Rangnick ziet ManUnited bij debuut met 1-0 winnen

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft het eerste duel met de nieuwe coach Ralf Rangnick op de bank met 1-0 gewonnen van Crystal Palace. De Duitser, opvolger van de ontslagen Ole Gunnar Solskjaer, zag zijn nieuwe club donderdag als toeschouwer al met 3-2 winnen van Arsenal. Toen zat assistent Michael Carrick nog als tijdelijk hoofdverantwoordelijke op de bank bij United.

Net als onder Carrick was er opnieuw geen basisplaats voor Donny van de Beek. De thuisploeg probeerde Palace in de beginfase te overrompelen. Maar langzaamaan zwakte het offensief af, al had Diogo Dalot kort voor rust de beste kans. Het schot van de Portugees van ManUnited verdween langs het doel van Vicente Guaita.

Ook na rust slaagde Crystal Palace er lang in de thuisploeg van scoren af te houden. De Londenaren kregen zelf de beste kans maar Jordan Ayew schoot uit een moeilijke hoek in de 75e minuut voorlangs. Twee minuten later was het alsnog raak voor United. De Braziliaan Fred schoot vanaf de rand van het strafschopgebied geplaatst raak en bezorgde zo Rangnick een geslaagd debuut.

24 punten

Manchester United kwam op 24 punten uit vijftien duels. Dat zijn er 11 minder dan stadgenoot en koploper Manchester City.

Tottenham Hotspur wisselde al eerder van coach. De Italiaan Bruno Conte, opvolger van de Portugees Nuno, boekte zijn derde zege in vier duels in de Premier League. Spurs was met 3-0 te sterk voor Norwich City. Lucas Moura opende in de 10e minuut de score. De Braziliaan slalomde met hulp van Son Heung-min langs wat verdedigers van Norwich en passeerde doelman Tim Krul met een afstandsschot in de linkerbovenhoek. Steven Bergwijn zag vanaf de bank hoe oud-Ajacied Davinson Sánchez in de 66e minuut de voorsprong verdubbelde. De Colombiaan schoot van dichtbij hard raak uit een corner van Son, die niet veel later zelf de derde treffer voor zijn rekening nam. Bergwijn kwam daarna Moura nog vervangen.

Tottenham heeft 1 punt meer dan ManUnited en staat vijfde.

Meer uit Voetbal

Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

1 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

2 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

3 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

11 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

1 dag geleden