Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Rangnick ziet ManUnited bij debuut met 1-0 winnen

Coach Rangnick ziet ManUnited bij debuut met 1-0 winnen

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft het eerste duel met de nieuwe coach Ralf Rangnick op de bank met 1-0 gewonnen van Crystal Palace. De Duitser, opvolger van de ontslagen Ole Gunnar Solskjaer, zag zijn nieuwe club donderdag als toeschouwer al met 3-2 winnen van Arsenal. Toen zat assistent Michael Carrick nog als tijdelijk hoofdverantwoordelijke op de bank bij United.

Net als onder Carrick was er opnieuw geen basisplaats voor Donny van de Beek. De thuisploeg probeerde Palace in de beginfase te overrompelen. Maar langzaamaan zwakte het offensief af, al had Diogo Dalot kort voor rust de beste kans. Het schot van de Portugees van ManUnited verdween langs het doel van Vicente Guaita.

Ook na rust slaagde Crystal Palace er lang in de thuisploeg van scoren af te houden. De Londenaren kregen zelf de beste kans maar Jordan Ayew schoot uit een moeilijke hoek in de 75e minuut voorlangs. Twee minuten later was het alsnog raak voor United. De Braziliaan Fred schoot vanaf de rand van het strafschopgebied geplaatst raak en bezorgde zo Rangnick een geslaagd debuut.

24 punten

Manchester United kwam op 24 punten uit vijftien duels. Dat zijn er 11 minder dan stadgenoot en koploper Manchester City.

Tottenham Hotspur wisselde al eerder van coach. De Italiaan Bruno Conte, opvolger van de Portugees Nuno, boekte zijn derde zege in vier duels in de Premier League. Spurs was met 3-0 te sterk voor Norwich City. Lucas Moura opende in de 10e minuut de score. De Braziliaan slalomde met hulp van Son Heung-min langs wat verdedigers van Norwich en passeerde doelman Tim Krul met een afstandsschot in de linkerbovenhoek. Steven Bergwijn zag vanaf de bank hoe oud-Ajacied Davinson Sánchez in de 66e minuut de voorsprong verdubbelde. De Colombiaan schoot van dichtbij hard raak uit een corner van Son, die niet veel later zelf de derde treffer voor zijn rekening nam. Bergwijn kwam daarna Moura nog vervangen.

Tottenham heeft 1 punt meer dan ManUnited en staat vijfde.

Meer uit Voetbal

Arsenal langere tijd zonder geblesseerde verdediger Saliba

LONDEN (ANP) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over William Saliba. De 25-jarige Franse verdediger liep in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje een rugblessure op.

1 uur geleden
Fans kiezen doelman Kaapverdië in beste elftal van WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.

11 uur geleden
PEC Zwolle neemt aanvaller Cissoko over van Toulouse

ZWOLLE (ANP) - Ibrahim Cissoko is de nieuwste aanwinst van PEC Zwolle. De 23-jarige aanvaller komt over van FC Toulouse en ondertekent een contract voor vier jaar.

11 uur geleden
Braziliaans international Casemiro naar Inter Miami

MIAMI (ANP) - Casemiro vervolgt zijn voetballoopbaan in de Amerikaanse competitie. De 34-jarige Braziliaanse international heeft een contract voor een jaar getekend bij de club waar onder anderen Lionel Messi voetbalt.

13 uur geleden
Stengs laat contract ontbinden en vertrekt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs vertrekt bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder heeft zijn tot medio 2027 lopende contract in overleg met de Rotterdammers laten ontbinden. Dat meldt Feyenoord.

13 uur geleden
NEC huurt Deens jeugdinternational Bischoff van RB Salzburg

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Clement Bischoff. De 20-jarige vleugelaanvaller komt op huurbasis over van Red Bull Salzburg. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

14 uur geleden
Middenvelder Veerman hoopt PSV deze zomer te verlaten

MARIENFELD (ANP) - Joey Veerman hoopt PSV deze zomer te verlaten. Dat zegt de middenvelder in gesprek met ESPN op een trainingskamp met de Eindhovenaren in Marienfeld.

15 uur geleden