Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Pirlo mag seizoen bij Juventus afmaken

Coach Pirlo mag seizoen bij Juventus afmaken

TURIJN (ANP) - Coach Andrea Pirlo mag in elk geval het seizoen bij Juventus afmaken. Dat maakte vicevoorzitter Pavel Nedved nog geen dag na de pijnlijke thuisnederlaag tegen AC Milan (0-3) duidelijk. "Er zijn wat problemen, maar we zullen tot het einde blijven strijden. Pirlo zal bij Juventus blijven. En Cristiano Ronaldo ook", voegde de oud-speler eraan toe.

Juventus zakte door het zesde competitieverlies naar de vijfde plek in de Serie A. De club van verdediger Matthijs de Ligt heeft nog drie duels om alsnog een plaats in de top vier veilig te stellen en daarmee deelname aan de groepsfase van de Champions League.

Indien dat niet lukt, staat het volgens waarnemers vast dat Ronaldo na dit seizoen vertrekt bij Juventus. De Portugese vedette staat nog tot medio 2022 onder contract in Turijn, maar naar verluidt wil hij in de slotfase van zijn schitterende loopbaan absoluut geen seizoen in de Champions League overslaan.

Juventus heeft deze maand nog een druk programma. De 'Oude Dame' speelt tot 23 mei nog vier duels, inclusief de Italiaanse bekerfinale op 19 mei tegen Atalanta. Mede door tijdgebrek zou de clubleiding hebben besloten om de bekritiseerde Pirlo, bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdcoach, in dienst te houden.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

54 minuten geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden