Coach Lampard verwacht Ziyech woensdag bij Chelsea
LONDEN (ANP) - Coach Frank Lampard verwacht de bij Ajax vertrokken Hakim Ziyech woensdag bij Chelsea te kunnen verwelkomen. Dat zei de coach dinsdag. Ook Timo Werner, overgekomen van Leipzig, wordt dan in Londen verwacht. De twee mogen in het nog lopende seizoen in de Premier League niet voor hun nieuwe club in actie komen.
"We gaan een speciaal plan voor deze jongens maken", zei Lampard. "Hakim heeft natuurlijk al tijden niet meer gespeeld, omdat het seizoen in de eredivisie door de coronacrisis vroegtijdig is beëindigd. Timo daarentegen heeft de competitie in de Bundesliga in het afgelopen weekeinde net afgesloten. Ze gaan bij ons eerst individueel werken."
Afhankelijk van hoe beide spelers er fysiek voor staan bekijkt Lampard of ze nog gedurende dit seizoen aan de groepstrainingen gaan meedoen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
12 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
16 uur geleden