Coach Lampard verwacht Ziyech woensdag bij Chelsea
LONDEN (ANP) - Coach Frank Lampard verwacht de bij Ajax vertrokken Hakim Ziyech woensdag bij Chelsea te kunnen verwelkomen. Dat zei de coach dinsdag. Ook Timo Werner, overgekomen van Leipzig, wordt dan in Londen verwacht. De twee mogen in het nog lopende seizoen in de Premier League niet voor hun nieuwe club in actie komen.
"We gaan een speciaal plan voor deze jongens maken", zei Lampard. "Hakim heeft natuurlijk al tijden niet meer gespeeld, omdat het seizoen in de eredivisie door de coronacrisis vroegtijdig is beëindigd. Timo daarentegen heeft de competitie in de Bundesliga in het afgelopen weekeinde net afgesloten. Ze gaan bij ons eerst individueel werken."
Afhankelijk van hoe beide spelers er fysiek voor staan bekijkt Lampard of ze nog gedurende dit seizoen aan de groepstrainingen gaan meedoen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
7 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
17 uur geleden