Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp verwacht niet dat Liverpool het gemakkelijk krijgt

Coach Klopp verwacht niet dat Liverpool het gemakkelijk krijgt

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp verwacht niet dat Liverpool het zondag gemakkelijk krijgt, hoewel de onttroonde kampioen vermoedelijk aan een overwinning thuis op Crystal Palace voldoende heeft om zich te plaatsen voor de Champions League. "Dit seizoen is weinig zeker voor ons. Denk daarom niet dat een goed resultaat vanzelfsprekend is."

Liverpool heeft bij het ingaan van de laatste speeldag net zoveel punten als nummer 5 Leicester City, maar een beter (+4) doelsaldo. Leicester ontmoet op de slotdag Tottenham Hotspur. Chelsea, dat tegen Aston Villa speelt, heeft een punt meer. De eerste vier van de Premier League plaatsen zich voor de Champions League. Kampioen Manchester City en runner-up Manchester United hebben dat al gedaan.

Na een, mede door veel blessures, tegenvallend seizoen is Liverpool aan een opmars bezig. De club won de laatste vier duels op rij, is negen wedstrijden ongeslagen en verspeelde in de laatste negen ontmoetingen slechts 4 punten. "We hebben onze stabiliteit teruggevonden", zegt Klopp.

Meer vertrouwen

Het gevolg is meer vertrouwen. Klopp: "We scoren op de juiste momenten en geven weinig weg. Ik zie weer het Liverpool dat ik graag wil zien. Maar we zijn nog lang niet zover dat we zeker weten dat we tegen Crystal Palace even snel scoren en het dan heel simpel afmaken. Misschien zullen we geduld moeten opbrengen en wachten tot het juiste moment zich aandient."

Op Anfield krijgt Liverpool de steun van 10.000 fans. "Dat is het beste nieuws dat ik in tijden heb gehoord", zegt Klopp. "Hun steun kan van groot belang zijn. Net als voor de fans staat ook voor ons de deur naar de Champions League open. Maar we moeten nog wel even over de drempel stappen, pas dan kunnen we juichen. Het was een heel zwaar seizoen, maar het is aan ons het heel mooi af te sluiten."

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

48 minuten geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

1 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

3 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

3 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

5 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

5 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

6 uur geleden