Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp verwacht niet dat Liverpool het gemakkelijk krijgt

Coach Klopp verwacht niet dat Liverpool het gemakkelijk krijgt

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp verwacht niet dat Liverpool het zondag gemakkelijk krijgt, hoewel de onttroonde kampioen vermoedelijk aan een overwinning thuis op Crystal Palace voldoende heeft om zich te plaatsen voor de Champions League. "Dit seizoen is weinig zeker voor ons. Denk daarom niet dat een goed resultaat vanzelfsprekend is."

Liverpool heeft bij het ingaan van de laatste speeldag net zoveel punten als nummer 5 Leicester City, maar een beter (+4) doelsaldo. Leicester ontmoet op de slotdag Tottenham Hotspur. Chelsea, dat tegen Aston Villa speelt, heeft een punt meer. De eerste vier van de Premier League plaatsen zich voor de Champions League. Kampioen Manchester City en runner-up Manchester United hebben dat al gedaan.

Na een, mede door veel blessures, tegenvallend seizoen is Liverpool aan een opmars bezig. De club won de laatste vier duels op rij, is negen wedstrijden ongeslagen en verspeelde in de laatste negen ontmoetingen slechts 4 punten. "We hebben onze stabiliteit teruggevonden", zegt Klopp.

Meer vertrouwen

Het gevolg is meer vertrouwen. Klopp: "We scoren op de juiste momenten en geven weinig weg. Ik zie weer het Liverpool dat ik graag wil zien. Maar we zijn nog lang niet zover dat we zeker weten dat we tegen Crystal Palace even snel scoren en het dan heel simpel afmaken. Misschien zullen we geduld moeten opbrengen en wachten tot het juiste moment zich aandient."

Op Anfield krijgt Liverpool de steun van 10.000 fans. "Dat is het beste nieuws dat ik in tijden heb gehoord", zegt Klopp. "Hun steun kan van groot belang zijn. Net als voor de fans staat ook voor ons de deur naar de Champions League open. Maar we moeten nog wel even over de drempel stappen, pas dan kunnen we juichen. Het was een heel zwaar seizoen, maar het is aan ons het heel mooi af te sluiten."

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

6 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

6 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

7 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

7 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

8 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

10 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

11 uur geleden