Coach Klopp na thuisnederlaag Liverpool: een frustrerende avond
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp verloor woensdagavond voor de eerste keer met Liverpool een thuiswedstrijd in de groepsfase van de Champions League. Atlanta zegevierde op Anfield verrassend met 2-0. "Of het een frustrerende avond was voor mij? Ja, natuurlijk, het was geen goede wedstrijd van onze kant", gaf Klopp na afloop toe.
De Duitse trainer vond de nederlaag terecht. "We hadden wel onze momenten, maar dwongen geen goede kansen af. Dat gebeurt altijd wel een keer in een seizoen. Duim omhoog, geen blessures, we gaan gewoon door."
Aanvoerder James Milner sprak van een zwak optreden van Liverpool. "We kwamen niet in de wedstrijd. We hadden geen scherpte en kwamen daardoor steeds te laat in de duels. Het was gewoon een avond waarop we het lieten afweten. Maar we staan in de groep nog steeds bovenaan. Op naar de volgende wedstrijd in het weekeinde. Er volgen nog veel duels de komende weken en dan zullen we er toch elke keer weer moeten staan."
Liverpool leidt in poule D met 9 punten, gevolgd door Ajax, Atalanta (beide op 7 punten) en FC Midtjylland (0 punten).
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
14 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
16 uur geleden