Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp: Liverpool zal niet stoppen in jacht op meer succes

Coach Klopp: Liverpool zal niet stoppen in jacht op meer succes

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool heeft na een nacht met weinig slaap vanwege het spontane kampioensfeest met zijn club de concurrentie in binnen- en buitenland gewaarschuwd: "De saamhorigheid die de jongens hebben getoond is zo exceptioneel dat ik het niet onder woorden kan brengen. En we zullen niet stoppen, we zullen niet stoppen", benadrukte de veelgeprezen Duitser.

De club van de Nederlandse internationals Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum kreeg donderdagavond zonder zelf te spelen zekerheid over de eerste landstitel in dertig jaar door de nederlaag van nummer 2 Manchester City bij Chelsea (2-1). Met een marge van 23 punten is Liverpool voor de onttroonde titelhouder niet meer te achterhalen.

"We moeten gefocust blijven en dat zullen we ook zeker doen", vervolgde Klopp, die tot dusver dit seizoen in 31 competitieduels slechts één keer verloor (op 29 februari, 3-0 bij het laag geklasseerde Watford). "We zien de kansen die we hebben, maar dat we niet zullen stoppen betekent niet dat we ook alles gaan winnen. We willen eigenlijk alleen maar beter worden."

Meer uit Voetbal

FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

1 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

1 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

14 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

14 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

15 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

17 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

17 uur geleden