Coach Klopp: Liverpool zal niet stoppen in jacht op meer succes
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool heeft na een nacht met weinig slaap vanwege het spontane kampioensfeest met zijn club de concurrentie in binnen- en buitenland gewaarschuwd: "De saamhorigheid die de jongens hebben getoond is zo exceptioneel dat ik het niet onder woorden kan brengen. En we zullen niet stoppen, we zullen niet stoppen", benadrukte de veelgeprezen Duitser.
De club van de Nederlandse internationals Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum kreeg donderdagavond zonder zelf te spelen zekerheid over de eerste landstitel in dertig jaar door de nederlaag van nummer 2 Manchester City bij Chelsea (2-1). Met een marge van 23 punten is Liverpool voor de onttroonde titelhouder niet meer te achterhalen.
"We moeten gefocust blijven en dat zullen we ook zeker doen", vervolgde Klopp, die tot dusver dit seizoen in 31 competitieduels slechts één keer verloor (op 29 februari, 3-0 bij het laag geklasseerde Watford). "We zien de kansen die we hebben, maar dat we niet zullen stoppen betekent niet dat we ook alles gaan winnen. We willen eigenlijk alleen maar beter worden."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
12 uur geleden