Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Italië vindt dat Spanje zichzelf niet moet overschatten

Coach Italië vindt dat Spanje zichzelf niet moet overschatten

GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Bondscoach Luciano Spalletti van Italië is niet van de wijs geraakt door de ruime zege van Spanje op Kroatië (3-0) van zaterdag. "Overschat jezelf niet", zei de Italiaanse coach tegen de Spaanse pers een dag voor het onderlinge EK-duel van donderdag.

"Er zijn veel teams die mooi, aanvallend voetbal spelen. Spanje is daar één van, maar jullie zijn niet de enige", verklaarde Spalletti tijdens een persconferentie. "Maar ik houd van het voetbal dat Spanje speelt. Als gevolg daarvan analyseren we wat ze doen."

"Het is aanvallend voetbal, ze zullen heel hoog druk uitoefenen, ze zullen zelfs onze doelman onder druk zetten. Wat ons betreft hebben we nog wat werk te doen om dat niveau te bereiken", aldus Spalletti.

Spalletti: geen derby

Waar Spanje de zege voor rust al had veiliggesteld, moest Italië hard werken voor de drie punten tegen Albanië. Na een snelle achterstand won de titelverdediger uiteindelijk met 2-1.

Ondanks de reputaties van de twee ploegen wil Spalletti de wedstrijd tegen Spanje niet groter maken dan hij is. "Het is voor mij geen derby. Alle wedstrijden op een EK zijn finales. Alle wedstrijden zijn uniek en blijf je je herinneren", wist de coach.

Aftrap

De wedstrijd tussen Italië en Spanje begint donderdag om 21.00 uur in Gelsenkirchen.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

4 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

9 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden