Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola noemt zijn derde titel met City de lastigste

Coach Guardiola noemt zijn derde titel met City de lastigste

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zonder zelf in actie te komen de titel in de Premier League gegrepen. Het is de tweede prijs van 2021 nadat de ploeg eerder de League Cup veroverde door Tottenham Hotspur te verslaan. "Dit was een Premier League-seizoen en titel als geen ander", reageerde Guardiola op de titel. "Dit was de lastigste."

Guardiola kijkt op een bijzonder seizoen terug. "We zullen dit seizoen altijd herinneren door de manier waarop we hebben gewonnen. Ik ben heel trots om hier de trainer te zijn van deze groep spelers. Ze zijn zo speciaal. Om dit seizoen zo te eindigen met alle restricties en belemmeringen die we het hoofd moesten bieden en dan zo'n voortdurend niveau halen, is opmerkelijk. We waren meedogenloos."

Manchester City stond na de nederlaag tegen Tottenham Hotspur in november elfde in de Premier League. Daarna won de ploeg van de 27 wedstrijden er 22 en speelde 2 keer gelijk. City had afgelopen zaterdag de titel al kunnen pakken, maar verloor toen van Chelsea.

De ploeg van Guardiola kan het seizoen nog mooier maken door op 29 mei Chelsea te verslaan in de finale van de Champions League. Het is dé grote prijs die nog ontbreekt in de prijzenkast van de 'Citizens'.

Voor de Catalaanse oefenmeester is het de tiende prijs die hij met de club pakt sinds hij er in 2016 coach werd. Naast de drie titels won hij één keer de FA Cup en vier keer de League Cup en twee keer de Super Cup.

Meer uit Voetbal

Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

37 minuten geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

42 minuten geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

49 minuten geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

50 minuten geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

3 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

3 uur geleden