Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola noemt zijn derde titel met City de lastigste

Coach Guardiola noemt zijn derde titel met City de lastigste

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zonder zelf in actie te komen de titel in de Premier League gegrepen. Het is de tweede prijs van 2021 nadat de ploeg eerder de League Cup veroverde door Tottenham Hotspur te verslaan. "Dit was een Premier League-seizoen en titel als geen ander", reageerde Guardiola op de titel. "Dit was de lastigste."

Guardiola kijkt op een bijzonder seizoen terug. "We zullen dit seizoen altijd herinneren door de manier waarop we hebben gewonnen. Ik ben heel trots om hier de trainer te zijn van deze groep spelers. Ze zijn zo speciaal. Om dit seizoen zo te eindigen met alle restricties en belemmeringen die we het hoofd moesten bieden en dan zo'n voortdurend niveau halen, is opmerkelijk. We waren meedogenloos."

Manchester City stond na de nederlaag tegen Tottenham Hotspur in november elfde in de Premier League. Daarna won de ploeg van de 27 wedstrijden er 22 en speelde 2 keer gelijk. City had afgelopen zaterdag de titel al kunnen pakken, maar verloor toen van Chelsea.

De ploeg van Guardiola kan het seizoen nog mooier maken door op 29 mei Chelsea te verslaan in de finale van de Champions League. Het is dé grote prijs die nog ontbreekt in de prijzenkast van de 'Citizens'.

Voor de Catalaanse oefenmeester is het de tiende prijs die hij met de club pakt sinds hij er in 2016 coach werd. Naast de drie titels won hij één keer de FA Cup en vier keer de League Cup en twee keer de Super Cup.

Meer uit Voetbal

Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

38 minuten geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

1 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

1 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

2 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

5 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

5 uur geleden
Veurink blij met langere interlandperiodes voor voetbalsters

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink is blij met de langere interlandperiodes voor de voetbalsters, die voorlopig bijna twee weken duren in plaats van ruim een week. "Voor het eerst kan ik fantastisch trainen met de speelsters. Normaal was ik vooral bezig met balans en belastbaarheid. Nu had ik bij de eerste training gelijk bijna iedereen tot mijn beschikking. Dat maakt het voor mij prettig om dingen door te ontwikkelen. Ook heb ik meer tijd om met speelsters te praten", zei Veurink tijdens een persconferentie in Zeist.

6 uur geleden