Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Cahill roemt tennisspel Sinner: goed voor een 10

Coach Cahill roemt tennisspel Sinner: goed voor een 10

MIAMI (ANP/AFP) - Coach Darren Cahill ziet Jannik Sinner de komende jaren het tennis domineren. "Zijn spel is nu al een 10 waard en hij wordt nog beter", zei de Australiër na het indrukwekkende optreden van de 22-jarige Italiaan in de finale van het masterstoernooi van Miami. Sinner speelde de Bulgaar Grigor Dimitrov in twee sets zoek (6-3 6-1) en boekte na de Australian Open en het ABN AMRO Open in Rotterdam zijn derde toernooizege van dit jaar.

"Jannik speelt al geweldig, maar kan nog beter worden. Hij zal zich blijven ontwikkelen en steeds iets sterker, sneller en slimmer worden", zei Cahill, die verwacht dat Sinner en de Spanjaard Alcaraz de 'fakkel' zullen overnemen van de grote drie die de afgelopen decennia heersten in het tennis: Roger Federer, Rafael Nadal en Novak Djokovic. "De toekomst van het tennis is bij hen in goede handen. Het is ook belangrijk voor de sport dat dit soort spelers zich aandienen."

Sinner heeft dit jaar al 22 partijen gewonnen en slechts één partij verloren. Hij klom door zijn toernooiwinst in Miami naar de tweede plaats op de wereldranglijst. "Dat is een heerlijk gevoel. Ik had nooit gedacht dat ik zover zou komen", zei de Italiaan, die zijn prestatie al snel relativeerde. "Je weet nooit of het de laatste keer is, dus het is goed om er even van te genieten en dan weer door te gaan."

Meer uit Sport

Atleet Phijffers verbetert Nederlands record 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.

22 minuten geleden
Nederland eindigt Spelen met hoogste eindklassering ooit

MILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.

46 minuten geleden
Wielrenner Del Toro wint UAE Tour, derde ritzege Milan

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.

48 minuten geleden
Groot deel Nederlandse sportploeg naar sluitingsceremonie Verona

MILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.

49 minuten geleden
Wesselink sluit Spelen af met dertiende plaats in viermansbob

MILAAN (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink heeft zijn olympisch debuut in de viermansbob afgesloten met de dertiende plaats. De 26-jarige bobsleeër zette in het Cortina Sliding Centre met remmers Jelen Franjic, Janko Franjic en Timme Koster in de vierde run met 55,04 de elfde tijd neer.

1 uur geleden
Gu succesvolste freestyleskiester na goud op halfpipe

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Chinese freestyleskiester Eileen Gu heeft op de slotdag van de Olympische Spelen in Italië de gouden medaille veroverd op het onderdeel halfpipe. Na haar twee gouden plakken van Beijing in 2022 is ze nu de succesvolste freestyleskiester in de geschiedenis van de Spelen.

1 uur geleden
Wesselink zakt na derde run in viermansbob naar zestiende plaats

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is na de derde run in de viermansbob op de Olympische Spelen gezakt naar de zestiende plaats. Met remmers Jelen Franjic, Janko Franjic en Timme Koster kwam de piloot in de derde run in het Cortina Sliding Centre met 55,15 tot de zestiende tijd.

3 uur geleden