Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Barcelona hekelt videoscheidsrechter bij duel Real Madrid

Coach Barcelona hekelt videoscheidsrechter bij duel Real Madrid

BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setien van FC Barcelona vindt dat de videoscheidsrechter nog steeds niet goed wordt gebruikt in de Spaanse voetbalcompetitie. Hij verwees naar twee discutabele momenten van het duel tussen Real Sociedad en Real Madrid (1-2) van afgelopen zondag.

De videoscheidsrechter van dienst keurde een treffer van Real Sociedad om onduidelijke reden af. En Karim Benzema scoorde voor Real, terwijl hij even daarvoor de bal met een arm had beroerd. "Iedereen heeft gezien wat er is gebeurd en iedereen mag zijn eigen conclusies trekken", zei Setien. "Maar het is wel raar dat de ene videoscheidsrechter anders oordeelt dan de andere. We moeten het systeem beter gebruiken."

"Discussies over de scheidsrechter horen bij het voetbal", vervolgde Setien. "Dat zal altijd wel zo blijven. Maar de videoscheidsrechter kan ons wel helpen om alles eerlijker te maken."

Real Madrid heeft na de zege op Real Sociedad de beste papieren voor de landstitel. De koploper van la Liga staat in punten gelijk met FC Barcelona, maar heeft een beter resultaat aan de twee onderlinge duels met de grote rivaal overgehouden. "De titelrace is niet gelopen", benadrukte Setien . "Er zijn nog acht duels te spelen. Zij hebben nog lastige duels en wij ook."

Meer uit Voetbal

Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

20 minuten geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

21 minuten geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

1 uur geleden
Topfunctionaris FIFA: WK gaat door, het is te groot

DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.

5 uur geleden
Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

10 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

16 uur geleden