Coach Barcelona hekelt videoscheidsrechter bij duel Real Madrid
BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setien van FC Barcelona vindt dat de videoscheidsrechter nog steeds niet goed wordt gebruikt in de Spaanse voetbalcompetitie. Hij verwees naar twee discutabele momenten van het duel tussen Real Sociedad en Real Madrid (1-2) van afgelopen zondag.
De videoscheidsrechter van dienst keurde een treffer van Real Sociedad om onduidelijke reden af. En Karim Benzema scoorde voor Real, terwijl hij even daarvoor de bal met een arm had beroerd. "Iedereen heeft gezien wat er is gebeurd en iedereen mag zijn eigen conclusies trekken", zei Setien. "Maar het is wel raar dat de ene videoscheidsrechter anders oordeelt dan de andere. We moeten het systeem beter gebruiken."
"Discussies over de scheidsrechter horen bij het voetbal", vervolgde Setien. "Dat zal altijd wel zo blijven. Maar de videoscheidsrechter kan ons wel helpen om alles eerlijker te maken."
Real Madrid heeft na de zege op Real Sociedad de beste papieren voor de landstitel. De koploper van la Liga staat in punten gelijk met FC Barcelona, maar heeft een beter resultaat aan de twee onderlinge duels met de grote rivaal overgehouden. "De titelrace is niet gelopen", benadrukte Setien . "Er zijn nog acht duels te spelen. Zij hebben nog lastige duels en wij ook."
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
2 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
7 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
8 uur geleden