Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Atalanta gaat speelwijze aanpassen na 0-5 tegen Liverpool

Coach Atalanta gaat speelwijze aanpassen na 0-5 tegen Liverpool

BERGAMO (ANP) - Coach Gian Piero Gasperini van Atalanta gaat zijn tactiek aanpassen na de zware thuisnederlaag tegen Liverpool in de Champions League (0-5). De Engelse kampioen sloeg in de counter genadeloos toe in Bergamo.

"Vorige week tegen Ajax kregen we al een waarschuwing, maar toen konden we na een achterstand van 0-2 nog goed terugkomen tot 2-2 en verdienden we nog om te winnen. Maar Liverpool is van een heel ander niveau. We moeten hiervan leren en kijken hoe we verder gaan, ook al omdat we in onze huidige manier van spelen te veel goals tegen krijgen."

Volgens Gasperini heeft zijn ploeg moeite om het drukke speelschema in de Serie A en de Champions League goed vol te houden. "Liverpool blies ons weg qua intensiteit. We konden in dat opzicht niet brengen wat we normaal wel kunnen brengen. We konden het hoge tempo van de wedstrijd niet vasthouden. We lopen minder en we scoren minder in deze fase van het seizoen. Daardoor moeten we wat wijzigingen gaan aanbrengen in onze speelwijze. Dat hebben we vorig seizoen ook gedaan na een nederlaag van 5-1 tegen Manchester City en toen is het ook nog goed gekomen."

Ajax speelt in groep D op 9 december thuis tegen Atalanta. Het is de laatste poulewedstrijd en de kans is vrij groot dat in dat duel de beslissing valt over het tweede ticket voor de knock-outfase in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

13 minuten geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

2 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

10 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

10 uur geleden
Middenvelder Saibari verkozen tot beste speler van Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.

11 uur geleden
Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

12 uur geleden
Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

14 uur geleden