Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Atalanta gaat speelwijze aanpassen na 0-5 tegen Liverpool

Coach Atalanta gaat speelwijze aanpassen na 0-5 tegen Liverpool

BERGAMO (ANP) - Coach Gian Piero Gasperini van Atalanta gaat zijn tactiek aanpassen na de zware thuisnederlaag tegen Liverpool in de Champions League (0-5). De Engelse kampioen sloeg in de counter genadeloos toe in Bergamo.

"Vorige week tegen Ajax kregen we al een waarschuwing, maar toen konden we na een achterstand van 0-2 nog goed terugkomen tot 2-2 en verdienden we nog om te winnen. Maar Liverpool is van een heel ander niveau. We moeten hiervan leren en kijken hoe we verder gaan, ook al omdat we in onze huidige manier van spelen te veel goals tegen krijgen."

Volgens Gasperini heeft zijn ploeg moeite om het drukke speelschema in de Serie A en de Champions League goed vol te houden. "Liverpool blies ons weg qua intensiteit. We konden in dat opzicht niet brengen wat we normaal wel kunnen brengen. We konden het hoge tempo van de wedstrijd niet vasthouden. We lopen minder en we scoren minder in deze fase van het seizoen. Daardoor moeten we wat wijzigingen gaan aanbrengen in onze speelwijze. Dat hebben we vorig seizoen ook gedaan na een nederlaag van 5-1 tegen Manchester City en toen is het ook nog goed gekomen."

Ajax speelt in groep D op 9 december thuis tegen Atalanta. Het is de laatste poulewedstrijd en de kans is vrij groot dat in dat duel de beslissing valt over het tweede ticket voor de knock-outfase in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

1 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

3 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

3 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

5 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

10 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

11 uur geleden