Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Aston Villa wil meer bescherming voor aanvoerder Grealish

Coach Aston Villa wil meer bescherming voor aanvoerder Grealish

BIRMINGHAM (ANP) - Coach Dean Smith van Aston Villa wil dat de scheidsrechters zijn aanvoerder Jack Grealish beter gaan beschermen. De middenvelder is van alle voetballers in de Premier League het grootste slachtoffer van overtredingen. Databureau Opta berekende dat dit seizoen 140 keer een overtreding is begaan op Grealish. Afgelopen zondag tegen Chelsea werd Grealish negen keer te grazen genomen.

"Ze hebben het al het hele seizoen op Jack gemunt en de scheidsrechters doen er nauwelijks iets tegen", zei Smith in aanloop naar de uitwedstrijd woensdag tegen Newcastle United. "Bij die 140 overtredingen is slechts vijf keer de gele kaart getrokken. Die jongen verdient meer bescherming; hij zit onder de blauwe plekken."

Grealish voert ook met afstand de lijst aan van gevloerde spelers in de Premier League van dit seizoen. Vleugelaanvaller Wilfried Zaha van Crystal Palace staat tweede; hij was tot nog toe 98 keer doelwit.

Meer uit Voetbal

KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

39 minuten geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

2 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

2 uur geleden
Aanvaller Suárez seizoen langer bij Inter Miami

MILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.

2 uur geleden
Willem II laat tribunes leeg tegen ADO door vuurwerkstraf

TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.

3 uur geleden
Spits Giménez van AC Milan staat voor enkeloperatie

MILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.

3 uur geleden
Vitesse dient verzoek tot goedkeuring overname Sterkhouders in

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.

3 uur geleden