Coach Arteta van Arsenal vreest voor blessure Jesus
SEVILLA (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal vreest voor een blessure bij aanvaller Gabriel Jesus, die in het duel met Sevilla in de Champions League uitviel. "Hij blesseerde zich aan zijn hamstring en moest eraf. Ik maak me zorgen", zei de coach, die juist zo blij was met het optreden van de Braziliaan. Jesus scoorde en gaf de assist in de wedstrijd, die de Londenaren met 2-1 wonnen. Arsenal nam daarmee de koppositie in de groep, waarin PSV gelijkspeelde bij de Franse club Lens (1-1).
Jesus begon het seizoen met een knieblessure en kon pas eind september zijn rentree maken bij Arsenal. Hij was in de Premier League tot nog toe niet heel trefzeker, maar in de Champions League scoorde hij deze editie al drie keer. In totaal heeft hij nu 23 doelpunten gemaakt in 41 wedstrijden in de hoogste Europese clubcompetitie.
"Ik ben heel blij dat ik hem in het team heb", zei Arteta. "Dit was een wedstrijd waarin de grote spelers moeten opstaan en hij heeft dat gedaan. Jesus heeft geloof en energie gebracht. Het team vertrouwt op spelers die de momenten pakken om wedstrijden te winnen."
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
18 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
1 uur geledenPASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
2 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
14 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
19 uur geleden