Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Arteta van Arsenal vreest voor blessure Jesus

Coach Arteta van Arsenal vreest voor blessure Jesus

SEVILLA (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal vreest voor een blessure bij aanvaller Gabriel Jesus, die in het duel met Sevilla in de Champions League uitviel. "Hij blesseerde zich aan zijn hamstring en moest eraf. Ik maak me zorgen", zei de coach, die juist zo blij was met het optreden van de Braziliaan. Jesus scoorde en gaf de assist in de wedstrijd, die de Londenaren met 2-1 wonnen. Arsenal nam daarmee de koppositie in de groep, waarin PSV gelijkspeelde bij de Franse club Lens (1-1).

Jesus begon het seizoen met een knieblessure en kon pas eind september zijn rentree maken bij Arsenal. Hij was in de Premier League tot nog toe niet heel trefzeker, maar in de Champions League scoorde hij deze editie al drie keer. In totaal heeft hij nu 23 doelpunten gemaakt in 41 wedstrijden in de hoogste Europese clubcompetitie.

"Ik ben heel blij dat ik hem in het team heb", zei Arteta. "Dit was een wedstrijd waarin de grote spelers moeten opstaan en hij heeft dat gedaan. Jesus heeft geloof en energie gebracht. Het team vertrouwt op spelers die de momenten pakken om wedstrijden te winnen."

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

5 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

7 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

8 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

8 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

8 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

10 uur geleden