Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Arteta van Arsenal vreest voor blessure Jesus

Coach Arteta van Arsenal vreest voor blessure Jesus

SEVILLA (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal vreest voor een blessure bij aanvaller Gabriel Jesus, die in het duel met Sevilla in de Champions League uitviel. "Hij blesseerde zich aan zijn hamstring en moest eraf. Ik maak me zorgen", zei de coach, die juist zo blij was met het optreden van de Braziliaan. Jesus scoorde en gaf de assist in de wedstrijd, die de Londenaren met 2-1 wonnen. Arsenal nam daarmee de koppositie in de groep, waarin PSV gelijkspeelde bij de Franse club Lens (1-1).

Jesus begon het seizoen met een knieblessure en kon pas eind september zijn rentree maken bij Arsenal. Hij was in de Premier League tot nog toe niet heel trefzeker, maar in de Champions League scoorde hij deze editie al drie keer. In totaal heeft hij nu 23 doelpunten gemaakt in 41 wedstrijden in de hoogste Europese clubcompetitie.

"Ik ben heel blij dat ik hem in het team heb", zei Arteta. "Dit was een wedstrijd waarin de grote spelers moeten opstaan en hij heeft dat gedaan. Jesus heeft geloof en energie gebracht. Het team vertrouwt op spelers die de momenten pakken om wedstrijden te winnen."

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

2 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

6 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

6 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

9 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

9 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

10 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

12 uur geleden