Coach: aanpak Serena Williams werkt niet
LONDEN (ANP) - Serena Williams moet het helemaal anders aanpakken wil ze het record van 24 grandslamzeges van de Australische Margaret Court evenaren. "Ze moet wel de realiteit onder ogen zien. Zoals het nu gaat werkt het niet. Ze zal van strategie moeten veranderen", aldus coach Patrick Mouratoglou van de Amerikaanse tennisdiva.
Williams speelde al vier grandslamfinales sinds ze na de geboorte van haar dochter terugkeerde op de tennisbaan. Ze verloor ze alle vier. Dit jaar begon ze vol goede moed aan de Australian Open na haar toernooiwinst in Auckland, maar de 38-jarige 23-voudig grandslamkampioene verloor al in de derde ronde van de Chinese Qiang Wang. "Ze is ervan overtuigd dat ze het nog steeds kan. Ze gelooft erin en dat is positief, maar er zullen wel een aantal dingen moeten veranderen."
Mouratoglou, sinds 2012 de coach van Williams, heeft nog geen concreet plan van aanpak. "Ze zal in ieder geval de grandslams anders moeten benaderen, met een andere invalshoek. Ze heeft nog altijd wel het niveau, anders haal je niet vier keer de finale. Maar we moeten wel uit zien te vogelen waarom het steeds niet lukt om een finale te winnen."
Meer uit Sport
BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
1 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
3 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
9 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
1 dag geleden