Coach: aanpak Serena Williams werkt niet
LONDEN (ANP) - Serena Williams moet het helemaal anders aanpakken wil ze het record van 24 grandslamzeges van de Australische Margaret Court evenaren. "Ze moet wel de realiteit onder ogen zien. Zoals het nu gaat werkt het niet. Ze zal van strategie moeten veranderen", aldus coach Patrick Mouratoglou van de Amerikaanse tennisdiva.
Williams speelde al vier grandslamfinales sinds ze na de geboorte van haar dochter terugkeerde op de tennisbaan. Ze verloor ze alle vier. Dit jaar begon ze vol goede moed aan de Australian Open na haar toernooiwinst in Auckland, maar de 38-jarige 23-voudig grandslamkampioene verloor al in de derde ronde van de Chinese Qiang Wang. "Ze is ervan overtuigd dat ze het nog steeds kan. Ze gelooft erin en dat is positief, maar er zullen wel een aantal dingen moeten veranderen."
Mouratoglou, sinds 2012 de coach van Williams, heeft nog geen concreet plan van aanpak. "Ze zal in ieder geval de grandslams anders moeten benaderen, met een andere invalshoek. Ze heeft nog altijd wel het niveau, anders haal je niet vier keer de finale. Maar we moeten wel uit zien te vogelen waarom het steeds niet lukt om een finale te winnen."
Meer uit Sport
INDIAN WELLS (ANP/AFP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen status van Carlos Alcaraz dit jaar. Na zestien overwinningen op rij volgde in de halve finale van het masterstoernooi in Indian Wells de eerste nederlaag voor de Spaanse nummer 1 van de wereld. Medvedev, die elfde staat op de wereldranglijst, troefde Alcaraz af in twee sets: 6-3 7-6 (3).
54 minuten geledenCANBERRA (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Nog eens drie van de Iraanse voetbalsters die in Australië asiel hadden aangevraagd, hebben besloten terug naar huis te keren. Dat berichtte de krant The Australian zaterdag.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zeven van de acht Nederlandse atleten op de Paralympische Spelen zijn zondag aanwezig bij de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Dat heeft NOC*NSF bekendgemaakt. De sportkoepel liet eerder weten dat er vanwege de aanwezigheid van Rusland en Belarus geen Nederlandse officials bij de sluitingsceremonie zijn.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlander moest in de finale alleen olympisch kampioen Steven Dubois voor zich dulden. Furkan Akar uit Turkije greep het brons.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. De 19-jarige spits vervangt de geschorste Wout Weghorst. Kasper Dolberg heeft de afgelopen dagen niet getraind door maagproblemen. De Deen zit wel op de bank als de wedstrijd om 21.00 uur begint.
11 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft in de Premier League de aansluiting met de middenmoot gevonden. Het elftal van trainer Fabian Hürzeler won met 1-0 bij Sunderland. Oud-Feyenoorder Yankuba Minteh maakte na een uur spelen op gelukkige wijze het doelpunt. De aanvaller raakte na een duel met een verdediger de bal niet goed. Juist daardoor werd doelman Melker Ellborg in de korte hoek verrast.
14 uur geledenCAMERINO (ANP) - Isaac del Toro heeft de zesde etappe in de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico op zijn naam geschreven. De Mexicaan van UAE Team Emirates klopte op de steile aankomst na 188 kilometer tussen San Severino Marche en Camerino de Noor Tobias Halland Johannessen en de Amerikaan Matteo Jorgenson. Del Toro verstevigde zo zijn leidende positie in het algemeen klassement.
16 uur geleden