Coach: aanpak Serena Williams werkt niet
LONDEN (ANP) - Serena Williams moet het helemaal anders aanpakken wil ze het record van 24 grandslamzeges van de Australische Margaret Court evenaren. "Ze moet wel de realiteit onder ogen zien. Zoals het nu gaat werkt het niet. Ze zal van strategie moeten veranderen", aldus coach Patrick Mouratoglou van de Amerikaanse tennisdiva.
Williams speelde al vier grandslamfinales sinds ze na de geboorte van haar dochter terugkeerde op de tennisbaan. Ze verloor ze alle vier. Dit jaar begon ze vol goede moed aan de Australian Open na haar toernooiwinst in Auckland, maar de 38-jarige 23-voudig grandslamkampioene verloor al in de derde ronde van de Chinese Qiang Wang. "Ze is ervan overtuigd dat ze het nog steeds kan. Ze gelooft erin en dat is positief, maar er zullen wel een aantal dingen moeten veranderen."
Mouratoglou, sinds 2012 de coach van Williams, heeft nog geen concreet plan van aanpak. "Ze zal in ieder geval de grandslams anders moeten benaderen, met een andere invalshoek. Ze heeft nog altijd wel het niveau, anders haal je niet vier keer de finale. Maar we moeten wel uit zien te vogelen waarom het steeds niet lukt om een finale te winnen."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Diepe ontgoocheling overheerst bij de shorttracksters na de olympische finale van de aflossing. Daarin kwam Michelle Velzeboer ten val waardoor het team met verder Xandra Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap als nummer 4 naast de medailles greep. "Dit is ontzettend teleurstellend, het is heel veel pech", zei Xandra Velzeboer.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement weer een plaats gestegen. Dat is te danken aan de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout, die in Milaan op de 500 meter respectievelijk als tweede en derde eindigden.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen een zilveren medaille behaald op de 500 meter. Zijn broer Jens van 't Wout eindigde als derde en pakte het brons. De zege ging naar de Canadees Steven Dubois. Teun Boer, de derde Nederlandse deelnemer, ging in de finale onderuit.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben bij de Spelen in Milaan na een val naast een medaille gegrepen op de aflossing. In de Milano Ice Skating Arena eindigde het team van Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap in de finale als vierde. Het goud ging naar Zuid-Korea, voor Italië en Canada.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout kan woensdag zijn derde olympische medaille bij de Spelen van Milaan winnen. De 24-jarige Nederlander plaatste zich in de Milano Ice Skating Arena voor de finale van de 500 meter. Eerder won Van 't Wout, die de snelste was in de tweede halve finale, goud op de 1000 en 1500 meter.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft een volgende stap gezet op weg naar zijn derde medaille op de Olympische Spelen in Milaan. De olympisch kampioen op de 1000 en 1500 meter bereikte woensdag de halve finale op de 500 meter.
8 uur geleden