Co en Cor Havermans: ‘Leuk dat er nu ook jongere leden bij de SVV zitten!’
Co en Cor Havermans zijn sinds 1982 lid. Ze hebben de respectabele leeftijden van 95 en 89 lentes jong. Met zijn 95 jaar maakt dat Co het oudste lid van de SVV.
Waarom ze jong lid zijn geworden? Daar heeft Co een simpel antwoord op; Zij wilden de vereniging een warm hart toedragen en financieel ondersteunen, mede omdat zij zagen wat de vereniging voor hun ouders betekende. “In de loop van de jaren werden we meer en meer actieve leden. Zo heb ik jarenlang in de zomer fietsroutes uitgestippeld”, zegt Co terwijl hij een oude lidmaatschapskaart laat zien waar ieder jaar na de betaling een zegeltje werd opgeplakt. Keurig bewaard in een mapje en alle uitgegeven zegeltjes er netjes opgeplakt.
Het echtpaar herinnert zich nog een feestavond ter ere van het 60-jarig jubileum, welke om 22 uur zou stoppen, maar waarbij het zo gezellig was dat tot laat de voetjes van de vloer gingen. “Er zijn vele mooie jaren geweest met diverse uitjes, fietsroutes, modeshows, knutselmiddagen, keutjesavonden, feestavonden en natuurlijk de maandelijkse bingomiddagen. Maar vergeet ook niet de nuttige zaken die ook via het SVV worden aangeboden, zoals het gebruik van het zorgloket, oproepen voor de rijbewijskeuring etc. Ook deze zaken zijn echt van grote waarde. We missen het gezien corona enorm en waarderen de inzet van het bestuur om er iedere keer iets moois van te maken.” Dat de SVV aan het verjongen is, vinden ze als senioren alleen maar leuk: “En vergeet niet, wij waren er ook vroeg bij”, besluiten ze lachend.
Meer uit Tholen
THOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
12 uur geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
14 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
16 uur geledenTHOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis Ziekenhuis ondervindt ook hinder van het data-incident bij ChipSoft. Woensdagochtend werd bekend dat meerdere Brabantse ziekenhuizen hiermee te kampen hebben. Uit voorzorg heeft Bravis diverse systemen offline gehaald, zoals MijnBravis en de HiX Patiënt App. "De zorgverlening kan gewoon doorgang vinden. Voor zover bekend zijn er geen persoonsgegevens buitgemaakt", laat het ziekenhuis weten.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen is vanavond te zien in de finaleweek van De Slimste Mens. Hij neemt het op tegen Bibi Roos en Maaike Schoon. Aan het eind van de week weten we of hij de winnaar van dit seizoen is.
1 dag geledenTHOLEN - De spreiding van de HUB-borden binnen de gemeente Tholen roept vragen op bij de VVD. De fractie vindt dat de borden niet altijd op logische plekken zijn geplaatst. Volgens hen is dat een gemiste kans. "Zeker in deze tijd van hoge brandstofprijzen, waardoor alternatieve vervoersmogelijkheden relevanter zijn dan ooit."
2 dagen geleden