Co en Cor Havermans: ‘Leuk dat er nu ook jongere leden bij de SVV zitten!’
Co en Cor Havermans zijn sinds 1982 lid. Ze hebben de respectabele leeftijden van 95 en 89 lentes jong. Met zijn 95 jaar maakt dat Co het oudste lid van de SVV.
Waarom ze jong lid zijn geworden? Daar heeft Co een simpel antwoord op; Zij wilden de vereniging een warm hart toedragen en financieel ondersteunen, mede omdat zij zagen wat de vereniging voor hun ouders betekende. “In de loop van de jaren werden we meer en meer actieve leden. Zo heb ik jarenlang in de zomer fietsroutes uitgestippeld”, zegt Co terwijl hij een oude lidmaatschapskaart laat zien waar ieder jaar na de betaling een zegeltje werd opgeplakt. Keurig bewaard in een mapje en alle uitgegeven zegeltjes er netjes opgeplakt.
Het echtpaar herinnert zich nog een feestavond ter ere van het 60-jarig jubileum, welke om 22 uur zou stoppen, maar waarbij het zo gezellig was dat tot laat de voetjes van de vloer gingen. “Er zijn vele mooie jaren geweest met diverse uitjes, fietsroutes, modeshows, knutselmiddagen, keutjesavonden, feestavonden en natuurlijk de maandelijkse bingomiddagen. Maar vergeet ook niet de nuttige zaken die ook via het SVV worden aangeboden, zoals het gebruik van het zorgloket, oproepen voor de rijbewijskeuring etc. Ook deze zaken zijn echt van grote waarde. We missen het gezien corona enorm en waarderen de inzet van het bestuur om er iedere keer iets moois van te maken.” Dat de SVV aan het verjongen is, vinden ze als senioren alleen maar leuk: “En vergeet niet, wij waren er ook vroeg bij”, besluiten ze lachend.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Een politiehelikopter die cirkelde boven het industrieterrein, tientallen agenten en brandweerlieden die metingen kwamen verrichten. Het Klaverveld leek woensdagmiddag eerder op een scène uit de serie Breaking Bad dan op de normaal zo rustige straat. Bij een inval in een loods heeft de politie een in werking zijnde productielocatie voor synthetische drugs aangetroffen. Tijdens de inval zijn vier verdachten aangehouden; hun identiteit is nog niet bekendgemaakt. Het team Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) heeft uitgebreid onderzoek gedaan in de loods.
1 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.
19 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.
19 uur geleden[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.
22 uur geledenTHOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.
1 dag geledenTHOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
2 dagen geleden