CM.com regelt ook komende jaren berichtenverkeer voor overheid
BREDA (ANP) - Techbedrijf CM.com sleept weer een nieuw contract binnen bij de Nederlandse overheid. De Bredase onderneming mag ook de komende jaren het berichtenverkeer regelen voor diensten als DigiD SMS. Onlangs werd al bekend dat dat de beursgenoteerde onderneming betalingen voor een aantal ministeries gaat afhandelen.
CM.com regelt al jaren communicatiediensten voor de Nederlandse overheid. Het bedrijf is gespecialiseerd in communicatie via apps als Whatsapp, Apple Business Chat en Twitter Direct Messaging tussen bedrijven en klanten. CM.com rekent ook bedrijven als Albert Heijn, BMW en luxeconcern LVMH tot zijn klanten en biedt tevens GGD's telefoondiensten aan voor coronatests. Van het bedrijf is verder bekend dat het wil groeien op het gebied van betaalverwerking.
Het nieuwe contract met de overheid, dat het bedrijf donderdag aankondigde, is jaarlijks waarschijnlijk goed voor zo'n 6 miljoen euro aan omzet. Omdat het om een achtjarige deal gaat raamt CM.com de totale waarde van de klus op 48 miljoen euro.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.
4 uur geledenBOXTEL (ANP) - Vleesverwerker Vion heeft opnieuw een slachterij in Duitsland verkocht als onderdeel van de reorganisatie, waarbij het zich wil focussen op de activiteiten in de Benelux. Vorige maand deed het bedrijf al twee andere slachterijen in Duitsland van de hand.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie verhogen naar 25 procent. Dat schrijft hij op zijn socialemediaplatform Truth Social. Hij meldt erbij dat hij de verhoging volgende week zal doorvoeren voor auto's en vrachtwagens die de Verenigde Staten binnenkomen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De FNV is medio juni van plan te gaan staken in het openbaar vervoer. De grootste vakbond van Nederland is niet te spreken over de kabinetsplannen rond sociale zekerheid. Begin maart kondigde de vakbond al aan acties voor te bereiden.
7 uur geledenGLOUCESTER (ANP) - James Holder, de medeoprichter van modeketen Superdry, is vrijdag door de rechtbank in het Britse Gloucester schuldig bevonden aan verkrachting, meldt Sky News. Volgende week wordt zijn straf bepaald door de rechtbank in Bristol.
7 uur geleden