Clubloze voetballer Sinkgraven traint mee bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Voetballer Daley Sinkgraven heeft toestemming gekregen om voorlopig mee te trainen bij zijn oude club sc Heerenveen. De 27-jarige verdediger speelde de afgelopen vier jaar bij Bayer Leverkusen, maar zijn aflopende contract bij de Duitse club werd niet verlengd.
De Friese club start zaterdagmiddag met de eerste training de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Sinkgraven is daarbij. Hij doorliep bij sc Heerenveen de jeugdopleiding van de club en speelde van 2014 tot 2015 voor de club. Daarna verhuisde hij naar Ajax, waar hij tot zijn overgang naar Bayer Leverkusen onder contract stond.
Andries Noppert, Milan van Ewijk, Osame Sahraoui en Daniël Karlsbakk ontbreken vanwege eerdere interlandverplichtingen nog bij de training. De nieuwe aanwinst Charlie Webster, die is gehuurd van Chelsea, traint wel mee.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
1 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
20 uur geleden