Clubloze voetballer Sinkgraven traint mee bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Voetballer Daley Sinkgraven heeft toestemming gekregen om voorlopig mee te trainen bij zijn oude club sc Heerenveen. De 27-jarige verdediger speelde de afgelopen vier jaar bij Bayer Leverkusen, maar zijn aflopende contract bij de Duitse club werd niet verlengd.
De Friese club start zaterdagmiddag met de eerste training de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Sinkgraven is daarbij. Hij doorliep bij sc Heerenveen de jeugdopleiding van de club en speelde van 2014 tot 2015 voor de club. Daarna verhuisde hij naar Ajax, waar hij tot zijn overgang naar Bayer Leverkusen onder contract stond.
Andries Noppert, Milan van Ewijk, Osame Sahraoui en Daniël Karlsbakk ontbreken vanwege eerdere interlandverplichtingen nog bij de training. De nieuwe aanwinst Charlie Webster, die is gehuurd van Chelsea, traint wel mee.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
5 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
7 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
8 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden