Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Clublegende' Origi gaat Liverpool na dit seizoen verlaten

'Clublegende' Origi gaat Liverpool na dit seizoen verlaten

LIVERPOOL (ANP) - Spits Divock Origi verlaat Liverpool na dit seizoen. Het contract van de 27-jarige Belg, door zijn trainer Jürgen Klopp omschreven als een clublegende, loopt af na zeven seizoenen bij de 'Reds'. Volgens mediaberichten staat Origi op het punt om in Italië bij AC Milan aan de slag te gaan.

Origi scoorde, net als Georginio Wijnaldum, twee keer in de return van de halve finales van de Champions League tegen FC Barcelona in 2019 (4-0). Liverpool werkte daarmee de 3-0-nederlaag uit Spanje weg. De ploeg van Klopp won vervolgens in de finale, mede door opnieuw een treffer van Origi, met 2-0 van Tottenham Hotspur.

Klopp noemde zijn spits in aanloop naar de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, zondag thuis tegen Wolverhampton Wanderers, één van de belangrijkste spelers die hij ooit heeft gecoacht. "Dat klinkt heel vreemd gezien het aantal wedstrijden dat hij heeft gespeeld, maar het is, en was, een groot plezier om met hem samen te werken." Origi speelde deze jaargang zeven competitiewedstrijden.

"Ik herinner me zoveel dingen als ik aan ‘Div denk’, dat is ongelooflijk", ging zijn trainer verder. "Belangrijke doelpunten, ernstige blessures en al dat soort dingen. Ups en downs. Hij is een Liverpool-legende, zonder twijfel."

Meer uit Voetbal

Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

10 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

12 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

12 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

12 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

13 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

13 uur geleden