Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club en autoriteiten vragen Liverpoolfans thuis te blijven

Club en autoriteiten vragen Liverpoolfans thuis te blijven

LIVERPOOL (ANP) - Ook vrijdagavond en -nacht verzamelden fans van FC Liverpool zich in het centrum van hun stad om de donderdag behaalde titel te vieren. In een gezamenlijk statement hebben club, politie en stadsbestuur zaterdag een oproep gedaan de coronamaatregelen na te leven en thuis te blijven.

Via Twitter had burgemeester Joe Anderson al zijn zorg uitgesproken over de beelden op social media waarop te zien was hoe grote groepen voetbalfans feest vierden bij de Mersey Ferry-terminal in de haven van de Engelse stad. Donderdag waren al duizenden fans bij elkaar gekomen bij stadion Anfield om de titel, behaald nadat concurrent Manchester City had verloren bij Chelsea, luister bij te zetten. Vrijdag vaardigde de politie opnieuw een bevel tot verspreiding uit dat tot zondag blijft gelden. Veel hielp het niet.

"De afgelopen dagen hebben FC Liverpool, de politie en het stadsbestuur samengewerkt om de mensen eraan te herinneren dat deze regio nog steeds lijdt onder het coronavirus en gevraagd de titel veilig te vieren", klinkt het in de verklaring. "Enkele duizenden fans kwamen vrijdag toch naar de Pier Head en sommigen negeerden de coronaregels en brachten de veiligheid van zichzelf en anderen in gevaar. Dat is onacceptabel. Het gevaar op een tweede golf van Covid-19-gevallen bestaat nog steeds. Pas als het veilig is zullen we samenwerken om een huldiging te organiseren waarbij iedereen aanwezig kan zijn."

Het coronavirus heeft in Groot-Brittannië al geleid tot meer dan 300.000 besmettingen en ruim 43.000 doden.

Meer uit Voetbal

Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

37 minuten geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

1 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

1 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

16 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

16 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

17 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

17 uur geleden