Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge wint ruim bij FC Porto, Leverkusen klopt Atlético

Club Brugge wint ruim bij FC Porto, Leverkusen klopt Atlético

PORTO (ANP) - Club Brugge heeft ook zijn tweede groepswedstrijd in de Champions League gewonnen. De Belgische landskampioen was in Portugal met 4-0 te sterk voor FC Porto.

In dezelfde groep versloeg Bayer Leverkusen Atlético Madrid met 2-0. Brugge, dat eerder won van Leverkusen, gaat na twee wedstrijden alleen aan de leiding met 6 punten. Leverkusen en Atlético hebben elk 3 punten. FC Porto is nog puntloos.

Brugge, met Bjorn Meijer in de verdediging, kwam in de 15e minuut op voorsprong. Ferrán Jutglà benutte een strafschop na een overtreding van João Mário op de Spanjaard. Vlak na de rust maakte Kamal Sowah de tweede voor de Belgen. Andreas Skov Olsen schoot op een lange voorzet van Meijer de 0-3 binnen. Antonio Nusa maakte met de vierde treffer het feest compleet voor Brugge.

Bayer Leverkusen zette in de tweede helft in eigen huis druk tegen de Madrilenen. Nadat Patrik Schick een grote kans had gemist, stelde invaller Jeremie Frimpong in de 84e minuut Robert Andrich in staat te scoren. Met een snelle counter maakte Moussa Diaby er op aangeven van Frimpong 2-0 van. Ook Mitchel Bakker viel in de slotfase nog in bij Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Forlán interim-bondscoach van Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/DPA) - Diego Forlán leidt voorlopig de nationale voetbalploeg van Uruguay. Hij is de tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend WK is vertrokken.

8 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino twijfelt nog over een WK met 64 landen

ATLANTA (ANP/RTR) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA weet nog niet of er in de toekomst 64 landen aan een WK deelnemen. "Dat gaan we na dit toernooi eens rustig onderzoeken", zei hij in een interview met de Zwitserse televisiezender Blue Sport. Het WK van 2030 vindt plaats in Spanje, Portugal en Marokko, met drie duels in Argentinië, Paraguay en Uruguay. Vier jaar later is Saudi-Arabië gastheer van de beste landenploegen van de wereld.

10 uur geleden
Ajax wil dure Braziliaanse spits Leonardo naar ArenA halen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich versterken met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits staat nu nog onder contract bij Al-Hilal, maar mag daar vertrekken omdat de topclub uit Saudi-Arabië met Karim Benzema en Darwin Núñez al twee centrumaanvallers heeft.

15 uur geleden
Zwitsers woedend over 'rampzalige' rode kaart Embolo

KANSAS CITY (ANP/AFP) - Bij Zwitserland overheerste woede en onbegrip over de rode kaart voor Breel Embolo na de uitschakeling in de kwartfinales van het WK voetbal door Argentinië. "Een catastrofale beslissing", brieste middenvelder Fabian Rieder na afloop van het duel in Kansas City, dat in 3-1 voor de titelhouder uit Zuid-Amerika eindigde.

21 uur geleden
Argentinië klopt Zwitsers en treft Engeland voor plaats in finale

KANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.

1 dag geleden
Senegal ontslaat bondscoach Thiaw na vroege uitschakeling op WK

DAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.

1 dag geleden
Noren beklagen zich: bal zou bij 1-1 kabel hebben geraakt

MIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.

1 dag geleden