Club Brugge verlengt contract met Nederlandse aanvaller Lang
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft het contract met voetballer Noa Lang verlengd. De 22-jarige Nederlandse aanvaller tekende bij tot 2025 bij de kampioen van België. Ook het talent Charles De Ketelaere (20) onderschreef een nieuwe verbintenis. Hij verlengde tot 2024. Voor beiden betekende het een verlenging van een jaar ten opzichte van het bestaande contract.
De Ketelaere en Lang behoorden woensdag in de wedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain (1-1) in het Jan Breydelstadion nog tot de uitblinkers. Lang kwam eerder in de Eredivisie uit voor Ajax en FC Twente. Hij is door bondscoach Louis van Gaal opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal voor de komende kwalificatiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
41 minuten geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
3 uur geleden