Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge thuis hard onderuit tegen FC Porto

Club Brugge thuis hard onderuit tegen FC Porto

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de eerste nederlaag geleden in de Champions League dit seizoen. De Belgische club, die al zeker is van de knock-outfase, verloor in eigen huis met 4-0 van FC Porto dat daarmee een grote stap zette naar de achtste finales in het clubtoernooi.

De Portugezen, die eerder thuis met 4-0 hadden verloren van Brugge, begonnen fel in het Jan Breydelstadion. Dat leverde tal van kansen op. In de 33e minuut was het raak. Mehdi Taremi scoorde na te zijn weggestuurd door een dieptepass van Otavio.

Club Brugge kreeg een grote kans om gelijk te komen in de tweede helft. De Belgen kregen een strafschop na een overtreding van David Carmo op Brandon Mechele. Hans Vanaken kon de strafschop echter niet verzilveren. Brugge mocht echter opnieuw aanleggen, omdat doelman Diogo Costa te vroeg van zijn lijn was gekomen. Noa Lang nam de tweede strafschop, maar ook die werd gestopt door Costa.

Kort daarop scoorde Evanilson door rommelig verdedigen van Brugge wel. Enkele minuten later zorgde Stephen Eustáquio in tweede instantie voor de 3-0. Mehdi Taremi maakte de nederlaag voor Brugge, waar Bjorn Meijer nog inviel en vooral voor doelman Simon Mignolet, die in de Champions League nog niet was gepasseerd, nog iets pijnlijker met de vierde treffer.

Meer uit Voetbal

PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

16 minuten geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

4 uur geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

5 uur geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

7 uur geleden
Messi neemt sportieve wraak op Sounders met doelpunt en assist

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.

7 uur geleden
Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

18 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

19 uur geleden