
Club Brugge na gelijkspel tegen Atlético door in Champions League
MADRID (ANP) - Club Brugge heeft zich na een gelijkspel tegen Atlético Madrid voor het eerst in de clubhistorie geplaatst voor de laatste zestien in de Champions League. Ondanks meerdere kansen van Atlético Madrid bleef de score in het Madrileense Cívitas Metropolitano woensdagavond steken op 0-0.
Club Brugge had enkele kansen om tot scoren te komen, maar het was Atlético Madrid dat de wedstrijd domineerde. Desondanks wist de ploeg van Diego Simeone geen doelpunt te forceren. Vooral aan het eind van de wedstrijd stuitten de Madrilenen keer op keer op doelman Simon Mignolet van Club Brugge.
Aan het eind van de eerste helft gaf scheidsrechter Danny Makkelie een penalty voor Club Brugge na een overtreding op Tajon Buchanan, maar hij draaide zijn besluit terug na overleg met de VAR. Uit de videobeelden bleek dat er een overtreding door Buchanan aan vooraf was gegaan.
Club Brugge moest het de laatste 10 minuten met tien man doen. Na een gele kaart in de eerste helft, trapte Kamal Sowah de bal weg terwijl het spel stillag. Makkelie bestrafte die actie met een tweede gele kaart, waarna de Ghanees het veld moest verlaten.
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft opnieuw een belangrijke speler zien wegvallen voor de komende duels uit de Zuid-Amerikaanse kwalificatiepoule voor het WK voetbal. Nadat eerder al Lionel Messi zich had afgemeld vanwege een spierblessure voor de duels met Uruguay en Brazilië, is ook aanvaller Lautaro Martínez afgehaakt.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Ryan Gravenberch heeft woensdagavond het trainingskamp van het Nederlands elftal verlaten. De middenvelder van Liverpool heeft nog te veel last van een in het weekend opgelopen blessure die hem belet uit te komen in de interlands van Oranje tegen Spanje. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje is blij dat Dean Huijsen zijn interlands voor Spanje wil spelen. "Hij heeft veel potentie en staat waarschijnlijk voor een mooie carrière", zei hij op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het eerste duel in de kwartfinales van de Champions League voor vrouwen kansloos verloren van FC Barcelona. De titelverdediger, met Oranje-international Esmee Brugts als invalster, won in de Duitse stad met 4-1.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman wandelde met een bord over het trainingsveld tijdens de laatste oefensessie van het Nederlands elftal voor het thuisduel van donderdag met Spanje in de kwartfinale van de Nations League. "Zo kon ik het beste laten zien hoe we het moeten aanpakken", vertelde hij later op een persconferentie. "Hoe we moeten opbouwen en druk zetten. Hoe we het moeten doen als wij de bal hebben."
14 uur geledenZEIST (ANP) - Frenkie de Jong wil zijn ploeggenoot Lamine Yamal bij FC Barcelona niet vergelijken met Lionel Messi. "Want elke vergelijking met Messi schiet tekort", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van het Nederlands elftal van donderdag met Spanje in de kwartfinale van de Nations League. "Ik denk niet dat er nog iemand als Messi komt. Maar wat Yamal doet op deze leeftijd is uitzonderlijk. Hij is een natuurtalent en begrijpt en ziet alles. Dat is aangeboren."
15 uur geledenLAS ROZAS (ANP) - Aanvaller Ferran Torres ontbrak bij de laatste training van Spanje in aanloop naar de heenwedstrijd in de kwartfinales van de Nations League tegen Nederland. Dat duel wordt op donderdagavond in de Rotterdamse Kuip gespeeld. De selectie van La Roja reist na de oefensessie op het nationale trainingscomplex in Las Rozas met een chartervlucht naar Rotterdam.
15 uur geleden