Club Brugge lijdt bij Racing Genk tweede nederlaag
GENK (ANP) - Club Brugge heeft bij Racing Genk de tweede nederlaag van het seizoen geleden. De Belgische landskampioen verspeelde in Genk een 2-0-voorsprong en verloor met 3-2.
De bezoekers uit Brugge kwamen door twee treffers van Andreas Skov Olsen op een comfortabele voorsprong. Jarne Steuckers maakte uit een strafschop het eerste doelpunt voor de thuisploeg. Toluwalase Emmanuel Arokodare kopte Genk in de slotfase op gelijke hoogte. In de blessuretijd bezorgde Patrik Hrosovsky de thuisploeg met een schot van afstand alsnog de zege.
Genk boekte de eerste overwinning en staat op 4 punten. Brugge staat door de nederlaag met 1 punt op de dertiende plaats.
Antwerp boekte in het eigen Bosuilstadion tegen STVV de tweede zege van het seizoen. Mede dankzij drie treffers van Jacob Ondrejka won de thuisploeg met 6-1. De andere treffers kwamen op naam van oud-NEC'er Tjaronn Chery, Mahamadou Doumbia en Anthony Valencia. Gyrano Kerk en Vincent Janssen zorgden voor assists. Ryoya Ogawa scoorde voor de club uit Sint-Truiden.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
38 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
52 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
3 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
16 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
17 uur geleden