Club Brugge lijdt bij Racing Genk tweede nederlaag
GENK (ANP) - Club Brugge heeft bij Racing Genk de tweede nederlaag van het seizoen geleden. De Belgische landskampioen verspeelde in Genk een 2-0-voorsprong en verloor met 3-2.
De bezoekers uit Brugge kwamen door twee treffers van Andreas Skov Olsen op een comfortabele voorsprong. Jarne Steuckers maakte uit een strafschop het eerste doelpunt voor de thuisploeg. Toluwalase Emmanuel Arokodare kopte Genk in de slotfase op gelijke hoogte. In de blessuretijd bezorgde Patrik Hrosovsky de thuisploeg met een schot van afstand alsnog de zege.
Genk boekte de eerste overwinning en staat op 4 punten. Brugge staat door de nederlaag met 1 punt op de dertiende plaats.
Antwerp boekte in het eigen Bosuilstadion tegen STVV de tweede zege van het seizoen. Mede dankzij drie treffers van Jacob Ondrejka won de thuisploeg met 6-1. De andere treffers kwamen op naam van oud-NEC'er Tjaronn Chery, Mahamadou Doumbia en Anthony Valencia. Gyrano Kerk en Vincent Janssen zorgden voor assists. Ryoya Ogawa scoorde voor de club uit Sint-Truiden.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden