Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Club Brugge lijdt bij Racing Genk tweede nederlaag

Club Brugge lijdt bij Racing Genk tweede nederlaag

GENK (ANP) - Club Brugge heeft bij Racing Genk de tweede nederlaag van het seizoen geleden. De Belgische landskampioen verspeelde in Genk een 2-0-voorsprong en verloor met 3-2.

De bezoekers uit Brugge kwamen door twee treffers van Andreas Skov Olsen op een comfortabele voorsprong. Jarne Steuckers maakte uit een strafschop het eerste doelpunt voor de thuisploeg. Toluwalase Emmanuel Arokodare kopte Genk in de slotfase op gelijke hoogte. In de blessuretijd bezorgde Patrik Hrosovsky de thuisploeg met een schot van afstand alsnog de zege.

Genk boekte de eerste overwinning en staat op 4 punten. Brugge staat door de nederlaag met 1 punt op de dertiende plaats.

Antwerp boekte in het eigen Bosuilstadion tegen STVV de tweede zege van het seizoen. Mede dankzij drie treffers van Jacob Ondrejka won de thuisploeg met 6-1. De andere treffers kwamen op naam van oud-NEC'er Tjaronn Chery, Mahamadou Doumbia en Anthony Valencia. Gyrano Kerk en Vincent Janssen zorgden voor assists. Ryoya Ogawa scoorde voor de club uit Sint-Truiden.

Meer uit Voetbal

Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

15 minuten geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

1 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

1 uur geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

4 uur geleden
Chelsea neemt afscheid van hoofdtrainer Rosenior

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.

4 uur geleden
KNVB roept kabinet op verenigingen te helpen bij stijgende kosten

ZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.

9 uur geleden