Club Brugge lijdt bij Racing Genk tweede nederlaag
GENK (ANP) - Club Brugge heeft bij Racing Genk de tweede nederlaag van het seizoen geleden. De Belgische landskampioen verspeelde in Genk een 2-0-voorsprong en verloor met 3-2.
De bezoekers uit Brugge kwamen door twee treffers van Andreas Skov Olsen op een comfortabele voorsprong. Jarne Steuckers maakte uit een strafschop het eerste doelpunt voor de thuisploeg. Toluwalase Emmanuel Arokodare kopte Genk in de slotfase op gelijke hoogte. In de blessuretijd bezorgde Patrik Hrosovsky de thuisploeg met een schot van afstand alsnog de zege.
Genk boekte de eerste overwinning en staat op 4 punten. Brugge staat door de nederlaag met 1 punt op de dertiende plaats.
Antwerp boekte in het eigen Bosuilstadion tegen STVV de tweede zege van het seizoen. Mede dankzij drie treffers van Jacob Ondrejka won de thuisploeg met 6-1. De andere treffers kwamen op naam van oud-NEC'er Tjaronn Chery, Mahamadou Doumbia en Anthony Valencia. Gyrano Kerk en Vincent Janssen zorgden voor assists. Ryoya Ogawa scoorde voor de club uit Sint-Truiden.
Meer uit Voetbal
BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
7 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
9 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
12 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
19 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
19 uur geleden