Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Citymarketeer Sofyan Azzagari is er voor inwoners, ondernemers én toeristen in Goes

Citymarketeer Sofyan Azzagari is er voor inwoners, ondernemers én toeristen in Goes

GOES - Sofyan Azzagari (31) is op 1 februari aan de slag gegaan als de nieuwe citymarketeer van Goes. Hij volgt Tom de Koning op, die per 1 juli afscheid neemt van stichting Goes Marketing, ná de organisatie van Roze Zaterdag op 17 juni, het grootste evenement dat Goes ooit heeft gehad.

Het bestuur van stichting Goes Marketing is blij met Azzagari als nieuwe citymarketeer. Stichtingsvoorzitter David van de Plasse liet eerder weten dat de stichting onder meer koos voor Azzagari omdat hij over een groot netwerk en veel marketingervaring beschikt. “Hij heeft mooie ambities voor Goes en kan ons helpen de stad op de kaart te houden”, stelde hij.

Stage

Sofyan is op zijn beurt ook blij met zijn nieuwe functie. Op het kantoor van Goes Marketing vertelt hij er enthousiast over. “Ik liep rond 2015 al eens stage bij Goes is Goes en wist toen al dat ik dit werk heel leuk vond. Tom de Koning zag het toen ook in me zitten. Hij zei dat hij mij ooit wel de nieuwe citymarketeer zag worden. Aanvankelijk had ik geen plannen in die richting. Tegen de tijd dat ik mijn HBO afrondde was ik al volop aan het ondernemen als mede-organisator van evenementen. In Antwerpen en in Zeeland, met bijvoorbeeld Thank Goes It’s Friday en LIMA Beach. Door de coronaperiode ging ik anders naar dingen kijken. Toen ik vorig jaar de vacature voor de functie van citymarketeer zag, besloot ik te solliciteren. Nu ik het ben geworden stop ik overigens wel met de evenementenorganisatie in Zeeland. Dat is niet te verenigen met mijn nieuwe werk, vind ik.”

Heerlijke stad

Na bijna een maand stelt Sofyan vast dat de oriënterende fase nog wel even zal duren. “In deze periode leer ik heel veel. Mijn dagen zijn momenteel bijna volledig gevuld met afspraken. Ik spreek met winkeliers en andere ondernemers, en met mensen die evenementen willen organiseren. Ik werk nauw samen met evenementencoördinator Albert Boonman. Ik heb in die zin een ondersteunende rol. Ik probeer steeds in te schatten wat bepaalde ideeën de stad op kunnen leveren. Vanuit die gedachte stimuleer ik initiatieven en samenwerkingsverbanden. Maar let wel: het draait niet om evenementen alleen. We moeten met z’n allen uitspreken dat Goes een heerlijke stad is om te wonen, werken en te verblijven. In de zomer richten we ons vooral op de toerist, daarbuiten bijvoorbeeld ook op mensen die overwegen om in Goes te gaan wonen. Ik ben er ook om nieuwe ondernemers aan de stad te binden.” Sofyan bouwt voort op het werk van zijn voorganger. “Tom heeft het de afgelopen jaren fantastisch gedaan. Dat zei ik vanochtend nog tegen hem. Wel op zijn eigen manier, maar dat ga ik ook doen. Dat ik een achtergrond heb in de wereld van muziekevenementen betekent niet dat ik daar ook in mijn nieuwe rol de nadruk op zal leggen. Ik vind draagvlak bij een brede groep mensen belangrijk, al is het ook wel zo dat ik extra aandacht zal hebben voor bepaalde thema’s en doelgroepen. Voor jongeren bijvoorbeeld. Wat missen zij in de stad? Hoe dan ook: ik heb er veel zin in, en er is veel werk te verzetten. Op naar mijn volgende afspraak, bedankt!”

Meer uit Beveland

Extra geld voor uitbreiding Ostrea Lyceum Goes

GOES - De gemeente Goes trekt extra geld uit voor de gedeeltelijke nieuwbouw van het Ostrea Lyceum aan de Fruitlaan. Het college vraagt de gemeenteraad om een aanvullend krediet van in totaal 2,6 miljoen euro beschikbaar te stellen, zodat het schoolgebouw en de installaties kunnen worden uitgebreid.

3 uur geleden
Auto botst tegen boom Anthony Fokkerstraat Goes

GOES - Een bestuurster is zondagavond in Goes met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval. Ze botste met haar voertuig tegen een boom. 

6 uur geleden
Özcan Akyol vertelt over nieuwe boek in de bibliotheek van Heinkenszand

HEINKENSZAND - Zondag 9 november komt Özcan Akyol in de bibliotheek van Heinkenszand vertellen over zijn nieuwe boek 'Mijn moeder de kleine reus'. 

8 uur geleden
Brandweer rukt uit voor brandje in speeltuin Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - In een speeltuin aan de Tulpstraat in Colijnsplaat is zondagmiddag een bankje beschadigd geraakt door brandstichting. De brandweer en handhavers kwamen ter plaatse om de situatie te controleren.

22 uur geleden
Rubriek Bevelands Heem: Hoe De Smokkelhoek aan zijn naam komt

BIEZELINGE - In 1969 werden er nog kersen in een stalletje verkocht langs de Rijksweg 58 bij Biezelinge op een locatie die bekend staat als 'De Smokkelhoek'. Op de foto is zo'n verkooppunt uit die periode te zien. 

1 dag geleden
Losgeschoten caravan op A58, geen gewonden

'S-HEER ARENDSKERKE - Zondagochtend liep het avontuur van  Belgische vakantiegangers anders dan gepland. Hun caravan kwam los van de trekhaak terwijl ze over de A58 reden en belandde op het talud ter hoogte van de Postweg.

1 dag geleden
Minister Vincent Karremans naar Goes na grap van De Speld

GOES - Een satirisch filmpje van De Speld heeft onverwacht geleid tot een ministerieel bezoek aan Goes. VVD-minister van Economische Zaken Vincent Karremans, nummer vier op de kandidatenlijst van zijn partij, komt zondag 26 oktober naar de stad.

1 dag geleden