City start met herstelde De Bruyne in finale League Cup
LONDEN (ANP) - Manchester City begint om 17.30 uur met Kevin De Bruyne aan de finale van het toernooi om de League Cup tegen Tottenham Hotspur. De Belgische aanvoerder liep vorige week een voetblessure op in het verloren duel met Chelsea in de halve finales van de FA Cup. De Bruyne herstelde sneller dan verwacht en is volgens manager Pep Guardiola fit genoeg om op Wembley, waar 8000 toeschouwers naar binnen mogen, de finale tegen de Spurs te spelen.
Oranje-international Nathan Aké zit bij City op de bank, net als Sergio Aguëro. De Argentijnse spits is weer terug na een blessure. City speelt woensdag in Parijs in de halve finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Tottenham Hotspur ontsloeg begin deze week José Mourinho. De 29-jarige Ryan Mason maakt het seizoen af als hoofdtrainer. Mason heeft in de Engelse bekerfinale geen basisplaats voor Steven Bergwijn. De Oranje-international begint op de bank, net als onder anderen Gareth Bale en oud-Ajacied Davinson Sánchez.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
2 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
7 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
8 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
8 uur geleden