City start met herstelde De Bruyne in finale League Cup
LONDEN (ANP) - Manchester City begint om 17.30 uur met Kevin De Bruyne aan de finale van het toernooi om de League Cup tegen Tottenham Hotspur. De Belgische aanvoerder liep vorige week een voetblessure op in het verloren duel met Chelsea in de halve finales van de FA Cup. De Bruyne herstelde sneller dan verwacht en is volgens manager Pep Guardiola fit genoeg om op Wembley, waar 8000 toeschouwers naar binnen mogen, de finale tegen de Spurs te spelen.
Oranje-international Nathan Aké zit bij City op de bank, net als Sergio Aguëro. De Argentijnse spits is weer terug na een blessure. City speelt woensdag in Parijs in de halve finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain.
Tottenham Hotspur ontsloeg begin deze week José Mourinho. De 29-jarige Ryan Mason maakt het seizoen af als hoofdtrainer. Mason heeft in de Engelse bekerfinale geen basisplaats voor Steven Bergwijn. De Oranje-international begint op de bank, net als onder anderen Gareth Bale en oud-Ajacied Davinson Sánchez.
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
15 minuten geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
2 uur geledenTORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenTORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.
7 uur geleden