Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City start met herstelde De Bruyne in finale League Cup

City start met herstelde De Bruyne in finale League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City begint om 17.30 uur met Kevin De Bruyne aan de finale van het toernooi om de League Cup tegen Tottenham Hotspur. De Belgische aanvoerder liep vorige week een voetblessure op in het verloren duel met Chelsea in de halve finales van de FA Cup. De Bruyne herstelde sneller dan verwacht en is volgens manager Pep Guardiola fit genoeg om op Wembley, waar 8000 toeschouwers naar binnen mogen, de finale tegen de Spurs te spelen.

Oranje-international Nathan Aké zit bij City op de bank, net als Sergio Aguëro. De Argentijnse spits is weer terug na een blessure. City speelt woensdag in Parijs in de halve finales van de Champions League tegen Paris Saint-Germain.

Tottenham Hotspur ontsloeg begin deze week José Mourinho. De 29-jarige Ryan Mason maakt het seizoen af als hoofdtrainer. Mason heeft in de Engelse bekerfinale geen basisplaats voor Steven Bergwijn. De Oranje-international begint op de bank, net als onder anderen Gareth Bale en oud-Ajacied Davinson Sánchez.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

5 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

5 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

5 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

6 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

9 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

9 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

9 uur geleden