Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft zich met de nodige moeite verzekerd van de 24e overwinning van het seizoen. De koploper van de Premier League won de uitwedstrijd tegen Aston Villa, na een achterstand, met 2-1.

City keek al na 20 seconden tegen een achterstand aan; de Schot John McGinn tikte de bal binnen met links. Door doelpunten van Phil Foden en Rodri ging City toch met een voorsprong de rust in.

Op slag van rust werd John Stones - na interventie van de VAR - weggestuurd na hard inkomen op Jacob Ramsey, waarna trainer Pep Guardiola verdediger Aymeric Laporte inbracht voor aanvaller Gabriel Jesus. Bij Aston Villa, waar Anwar El Ghazi een kwartier voor tijd inviel, kreeg Matthew Cash na een klein uur zijn tweede gele kaart.

Voor City was het al de tiende uitwedstrijd in de Premier League op een rij die werd gewonnen. De voorsprong op stadgenoot Manchester United, dat afgelopen weekend Burnley met 3-1 versloeg, bedraagt nu 11 punten. United heeft nog wel een duel tegoed.

City speelt komend weekend de finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur en treft woensdag Paris Saint-Germain in de halve finales van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

5 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

6 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

6 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

6 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

7 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

8 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

10 uur geleden