Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft zich met de nodige moeite verzekerd van de 24e overwinning van het seizoen. De koploper van de Premier League won de uitwedstrijd tegen Aston Villa, na een achterstand, met 2-1.

City keek al na 20 seconden tegen een achterstand aan; de Schot John McGinn tikte de bal binnen met links. Door doelpunten van Phil Foden en Rodri ging City toch met een voorsprong de rust in.

Op slag van rust werd John Stones - na interventie van de VAR - weggestuurd na hard inkomen op Jacob Ramsey, waarna trainer Pep Guardiola verdediger Aymeric Laporte inbracht voor aanvaller Gabriel Jesus. Bij Aston Villa, waar Anwar El Ghazi een kwartier voor tijd inviel, kreeg Matthew Cash na een klein uur zijn tweede gele kaart.

Voor City was het al de tiende uitwedstrijd in de Premier League op een rij die werd gewonnen. De voorsprong op stadgenoot Manchester United, dat afgelopen weekend Burnley met 3-1 versloeg, bedraagt nu 11 punten. United heeft nog wel een duel tegoed.

City speelt komend weekend de finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur en treft woensdag Paris Saint-Germain in de halve finales van de Champions League.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

9 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

9 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

11 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

11 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

13 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

13 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

14 uur geleden