Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

City boekt nipte zege bij Villa in duel met twee rode kaarten

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft zich met de nodige moeite verzekerd van de 24e overwinning van het seizoen. De koploper van de Premier League won de uitwedstrijd tegen Aston Villa, na een achterstand, met 2-1.

City keek al na 20 seconden tegen een achterstand aan; de Schot John McGinn tikte de bal binnen met links. Door doelpunten van Phil Foden en Rodri ging City toch met een voorsprong de rust in.

Op slag van rust werd John Stones - na interventie van de VAR - weggestuurd na hard inkomen op Jacob Ramsey, waarna trainer Pep Guardiola verdediger Aymeric Laporte inbracht voor aanvaller Gabriel Jesus. Bij Aston Villa, waar Anwar El Ghazi een kwartier voor tijd inviel, kreeg Matthew Cash na een klein uur zijn tweede gele kaart.

Voor City was het al de tiende uitwedstrijd in de Premier League op een rij die werd gewonnen. De voorsprong op stadgenoot Manchester United, dat afgelopen weekend Burnley met 3-1 versloeg, bedraagt nu 11 punten. United heeft nog wel een duel tegoed.

City speelt komend weekend de finale van de League Cup tegen Tottenham Hotspur en treft woensdag Paris Saint-Germain in de halve finales van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

12 minuten geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

9 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

12 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

12 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

13 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

14 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

14 uur geleden