Cillessen draagt met 'assist' bij aan nipte overwinning Valencia
VALENCIA (ANP) - Jasper Cillessen heeft met Valencia een kleine overwinning behaald in de Spaanse voetbalcompetitie. De Nederlandse doelman had een aardig aandeel in de thuiszege op Elche: 2-1.
Cillessen trapte de bal in de 23e minuut, halverwege zijn eigen helft, hard richting Gonçalo Guedes. De Portugees kwam vanaf links naar binnen, passeerde zijn directe tegenstander en schoot de bal vervolgens in de verre hoek raak (1-0).
Het doelpunt leek lange tijd genoeg te zijn voor de overwinning, totdat de Argentijn Lucas Boyé een kwartier voor tijd gelijkmaakte. Valencia hield dankzij de Italiaanse invaller Cristiano Piccini, die in de 86e minuut scoorde, alsnog 3 punten aan de wedstrijd over.
Valencia, dat in La Liga op de zevende plaats staat, is sinds eind oktober (alle competities en toernooien meegerekend) ongeslagen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
35 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
39 minuten geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
3 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
3 uur geleden