Cillessen draagt met 'assist' bij aan nipte overwinning Valencia
VALENCIA (ANP) - Jasper Cillessen heeft met Valencia een kleine overwinning behaald in de Spaanse voetbalcompetitie. De Nederlandse doelman had een aardig aandeel in de thuiszege op Elche: 2-1.
Cillessen trapte de bal in de 23e minuut, halverwege zijn eigen helft, hard richting Gonçalo Guedes. De Portugees kwam vanaf links naar binnen, passeerde zijn directe tegenstander en schoot de bal vervolgens in de verre hoek raak (1-0).
Het doelpunt leek lange tijd genoeg te zijn voor de overwinning, totdat de Argentijn Lucas Boyé een kwartier voor tijd gelijkmaakte. Valencia hield dankzij de Italiaanse invaller Cristiano Piccini, die in de 86e minuut scoorde, alsnog 3 punten aan de wedstrijd over.
Valencia, dat in La Liga op de zevende plaats staat, is sinds eind oktober (alle competities en toernooien meegerekend) ongeslagen.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
1 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
19 uur geleden