Chelsea verliest bij Ipswich Town voor de tweede keer op rij
IPSWICH (ANP) - Chelsea heeft bij Ipswich Town de tweede nederlaag op rij geleden. Na het verlies tegen Fulham (1-2) verloor de ploeg van coach Enzo Maresca met 2-0 van de ploeg die voorlaatste in de Premier League stond.
Chelsea blijft door de nederlaag vierde op de ranglijst met 35 punten. Dat zijn er 10 minder dan koploper Liverpool, dat ook nog een wedstrijd minder heeft gespeeld. Ipswich Town steeg een plaats en passeerde Leicester City van coach Ruud van Nistelrooij.
Liam Delap opende de score uit een strafschop, na een overtreding op hem door Filip Jörgensen. In de tweede helft schoot Omari Hutchinson op aangeven van Delap de 2-0 binnen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Claudio Ranieri kon moeilijk leven met de eerste nederlaag van AS Roma in het nieuwe jaar. De ervaren coach vond zijn elftal in de uitwedstrijd tegen AZ in de Europa League na rust beter, maar zag de thuisploeg in de slotfase het verschil maken: 1-0.
3 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Jordy Clasie genoot donderdag van de volwassen manier waarop zijn elftal AS Roma in de Europa League versloeg (1-0). "Dit soort wedstrijden geven vertrouwen. Dat geldt niet alleen voor mij, maar ook voor de vele jonge jongens. Dit was een volwassen overwinning en ook een belangrijke. Ik geniet van dit soort avonden", sprak de 33-jarige routinier.
18 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Brian Priske blijft voorlopig hoofdtrainer van Feyenoord. Dat meldt algemeen directeur Dennis te Kloese na een uitvoerig gesprek met de Deense coach van de club uit Rotterdam.
50 minuten geledenMALMÖ (ANP) - FC Twente blijft kansrijk op een vervolg in de Europa League. De ploeg van trainer Joseph Oosting boekte bij het Zweedse Malmö FF de daarvoor noodzakelijke overwinning: 2-3. Volgende week, na de thuiswedstrijd tegen het Turkse Besiktas, is duidelijk of de Tukkers zich hebben geplaatst voor de tussenronde.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich zo goed als zeker geplaatst voor de tussenronde van de Europa League. De huidige nummer 6 van de Eredivisie nam in eigen stadion in de slotfase afstand van AS Roma: 1-0. Invaller Troy Parrott maakte in de 80e minuut het doelpunt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft overeenstemming bereikt met verdediger Ronald Araújo over een nieuw contract. De 25-jarige Uruguayaan ligt nu vast tot de zomer van 2031.
1 uur geledenRIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli begint donderdag (21.00 uur) aan het duel uit de Europa League met het Letse Riga FS met Brian Brobbey in de spits. Hij krijgt opnieuw de voorkeur boven Wout Weghorst.
1 uur geleden