Chelsea met goed gevoel richting return tegen Real Madrid
LONDEN (ANP) - Chelsea begint met een goed gevoel aan de voorbereiding op de return in de Champions League, woensdag tegen Real Madrid. De ploeg van trainer Thomas Tuchel versloeg op Stamford Bridge degradatiekandidaat Fulham met 2-0. Kai Havertz was de gevierde man bij de thuisclub. De Duitse aanvaller scoorde twee keer. Bij de bezoekers bleef Kenny Tete op de bank.
Chelsea kwam vaster op de vierde plek, die aan het eind van de competitie ook nog recht geeft op deelname aan de Champions League. Nummer 5 West Ham United heeft 6 punten minder en nummer 6 Liverpool staat op 7 punten van Chelsea. De twee achtervolgers moeten tijdens de 34e speelronde nog in actie komen. Liverpool speelt zondag uit tegen Manchester United en West Ham treedt maandag aan bij Burnley.
Chelsea hield Real Madrid afgelopen dinsdag in Spanje op 1-1. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de finale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
36 minuten geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
14 uur geleden