Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea maakt tegen Leicester koppositie nu wel waar

Chelsea maakt tegen Leicester koppositie nu wel waar

LEICESTER (ANP) - Chelsea heeft na een misstap twee weken geleden thuis tegen Burnley (1-1) de status van koploper in de Premier League weer waargemaakt. De ploeg van coach Thomas Tuchel won met 3-0 bij Leicester City. Hakim Ziyech mocht na ruim een uur invallen en bereidde de derde treffer knap voor.

Al na vier minuten was Ben Chilwell dicht bij de openingstreffer. Zijn schot verdween via de lat over het doel van Kasper Schmeichel. Tien minuten later werd de Deen wel gepasseerd: Antonio Rüdiger kopte raak uit een hoekschop van Chilwell. Binnen het half uur verdubbelde N'Golo Kanté de voorsprong voor de Londenaren, die nooit in de problemen kwamen tegen de kampioen van 2016.

Met Ziyech en Christian Pulisic kregen twee bankzitters een kwartier na rust een kans van Tuchel. Ziyech werd in de 71e minuut op rechts weggestuurd, kapte Leicester-verdediger Çaglar Söyüncü uit om vervolgens Pulisic te bedienen. Pulisic schoot van dichtbij raak: 0-3.

Chelsea heeft 29 punten uit twaalf duels. Naaste belagers Manchester City en West Ham volgen op 6 punten, maar komen beide nog in actie.

Meer uit Voetbal

Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

13 minuten geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

29 minuten geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

10 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

10 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

11 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

11 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

12 uur geleden