Chelsea: Kanté mist WK en is vier maanden uitgeschakeld
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft bevestigd dat N'Golo Kanté niet voor Frankrijk kan uitkomen op het WK. De middenvelder is geopereerd na een hamstringblessure en is vier maanden uitgeschakeld.
Eerder op dinsdag meldde bondscoach Didier Deschamps van de Franse nationale ploeg al dat Kanté het WK in Qatar niet gaat halen. "We gaan zijn energie, ervaring en kenmerkende glimlach missen", zei hij. "We moeten daarmee zien om te gaan."
Deschamps maakt op 9 november zijn selectie van 26 spelers bekend. Mogelijk kan hij Paul Pogba wel oproepen. De middenvelder heeft dinsdag een deel van de groepstraining van Juventus afgewerkt. Hij kwam dit seizoen nog niet in actie na een operatie aan zijn rechterknie.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden