Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea in Newcastle meteen weer bij de les

Chelsea in Newcastle meteen weer bij de les

NEWCASTLE (ANP) - Chelsea is goed uit de interlandperiode gekomen. De ploeg van trainer Frank Lampard pakte 3 punten bij Newcastle United: 0-2. Daarmee behaalde de club uit Londen de vijfde overwinning op rij, inclusief twee zeges in de Champions League. Met 18 punten kwam Chelsea op gelijke hoogte met koploper Leicester City, dat zondag bij landskampioen Liverpool aantreedt.

Chelsea kwam in de 10e minuut op voorsprong dankzij een eigen doelpunt van Federico Fernández, die een voorzet van Mason Mount achter zijn doelman Karl Darlow werkte. Tammy Abraham besliste het duel na ruim een uur dankzij goed voorbereidend werk van Timo Werner.

Hakim Ziyech, gewisseld in de 87e minuut, kon deze keer bij Chelsea geen hoofdrol vervullen. De oud-Ajacied was in de afgelopen interlandperiode namens Marokko op dreef in de kwalificatiestrijd voor de Afrika Cup. In het tweeluik tegen Centraal-Afrikaanse Republiek scoorde hij twee keer in de thuiswedstrijd (4-1) en verzorgde hij een assist. In het uitduel (0-2) tekende Ziyech voor een doelpunt en een assist.

Chelsea speelt dinsdag in de Champions League uit tegen Stade Rennes. De Londenaren zijn met 7 punten uit drie duels nog ongeslagen in poule E.

Meer uit Voetbal

Barcelona viert terugkeer in Camp Nou met ruime zege

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.

6 minuten geleden
Liverpool gaat hard onderuit tegen Nottingham Forest (0-3)

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.

12 minuten geleden
Ajax begint met rechtsback Gaaei tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.

13 minuten geleden
Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

16 minuten geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

18 minuten geleden
Geblesseerde Dumfries mist stadsderby in Milaan

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries mist zondag de thuiswedstrijd van Internazionale tegen AC Milan. De rechtsback is onvoldoende hersteld van een enkelblessure. "Hij heeft niet kunnen trainen en is er dus niet bij", zei trainer Cristian Chivu op een persconferentie.

22 minuten geleden
PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

BREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.

1 uur geleden