Chelsea heeft doelman Mendy terug voor duel met Milan
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - Chelsea-coach Graham Potter heeft doelman Édouard Mendy terug voor de wedstrijd tegen AC Milan in de Champions League woensdag. De Franse keeper kon de hele vorige maand niet in actie komen vanwege een knieblessure. Middenvelder N'Golo Kanté is terug op het trainingsveld. Hij is al sinds augustus niet inzetbaar wegens een bovenbeenblessure.
"Édou heeft weer getraind met de ploeg in de afgelopen dagen, dus hij zal deel uitmaken van de selectie. Dat is goed nieuws voor ons, want we hebben onderlinge competitie nodig", zei Potter. "Dan hebben we twee keepers en in een ideale wereld kun je het voetbal laten beslissen."
Kanté traint ook weer mee, maar kan volgens Potter nog niet meespelen tegen Milan. "Kanté is meer en meer aan het trainen, niet volledig, maar hij komt eraan. Het is nog niet zo dat hij 90 minuten en iedere drie dagen kan spelen."
Chelsea heeft een overwinning nodig tegen AC Milan. Uit de eerste twee groepsduels haalde de club uit Londen slechts één punt na een gelijkspel tegen Salzburg en een nederlaag tegen Dinamo Zagreb. Milan gaat aan de leiding met 4 punten.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
24 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden