Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea en Tottenham scoren niet in teleurstellende topper

Chelsea en Tottenham scoren niet in teleurstellende topper

LONDEN (ANP) - De topper in Londen tussen Chelsea en Tottenham Hotspur is zonder doelpunten geëindigd: 0-0. De thuisploeg wist de door Spurs-trainer José Mourinho goed georganiseerde defensie niet uit elkaar te spelen.

Hakim Ziyech (Chelsea) en Steven Bergwijn (Tottenham Hotspur) stonden beiden met een basisplaats tegenover elkaar. In de eerste 20 minuten volgden de kansen elkaar nog snel op. Bergwijn knalde rakelings over het doel van Chelsea, waarna Chelsea-spits Timo Werner kort daarna zijn ploeg op voorsprong dacht te zetten. Hij deed dat echter in buitenspelpositie, waardoor de goal werd afgekeurd.

De bezoekers groeven zich daarna in en speelden afwachtend. Ziyech en zijn ploeggenoten hadden veruit het meeste balbezit, maar wisten amper gevaar te stichten. De Marokkaans international kreeg na ruim een uur nog een goede schietkans, maar de oud-Ajacied knalde over. In de slotfase moest Spurs-doelman Hugo Lloris nog redding brengen op een poging van Mason Mount.

Met het punt uit de derby gaat Tottenham op basis van een beter doelsaldo dan Liverpool aan kop in de Premier League. Chelsea staat derde met 19 punten.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

5 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

8 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

10 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

13 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

18 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

18 uur geleden