Chelsea-coach heeft Havertz terug voor duel met Stade Rennes
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-coach Frank Lampard kan een beroep doen op de Duitse voetballer Kai Havertz in de wedstrijd van dinsdag in de Champions League tegen Stade Rennes. De middenvelder is fit om te spelen nadat hij zijn periode van thuisisolatie heeft voltooid na een positieve test op corona, zei de coach.
"Kai is van nature snel fit, dus ik hoop dat hij met ons meereist naar Rennes en wat speeltijd kan pakken", zei Lampard eerder. Ook Thiago Silva is teruggekeerd in de selectie van Chelsea. Hij ontbrak in de wedstrijd tegen Newcastle United (2-0-zege).
Chelsea heeft de laatste vijf wedstrijden die het speelde gewonnen, waaronder het eerste treffen met Rennes, dat eindigde in een 3-0-zege. "Ik ben daar tevreden over", zei Lampard. "We hebben een goed gevoel, maar ook een houding dat we nog beter willen. Zes overwinningen op een rij zou mooi zijn, maar we mogen vooral niet inzakken. Rennes heeft een goed team. We moeten ons niveau vasthouden."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
4 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
22 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden