Chelsea-coach heeft Havertz terug voor duel met Stade Rennes
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-coach Frank Lampard kan een beroep doen op de Duitse voetballer Kai Havertz in de wedstrijd van dinsdag in de Champions League tegen Stade Rennes. De middenvelder is fit om te spelen nadat hij zijn periode van thuisisolatie heeft voltooid na een positieve test op corona, zei de coach.
"Kai is van nature snel fit, dus ik hoop dat hij met ons meereist naar Rennes en wat speeltijd kan pakken", zei Lampard eerder. Ook Thiago Silva is teruggekeerd in de selectie van Chelsea. Hij ontbrak in de wedstrijd tegen Newcastle United (2-0-zege).
Chelsea heeft de laatste vijf wedstrijden die het speelde gewonnen, waaronder het eerste treffen met Rennes, dat eindigde in een 3-0-zege. "Ik ben daar tevreden over", zei Lampard. "We hebben een goed gevoel, maar ook een houding dat we nog beter willen. Zes overwinningen op een rij zou mooi zijn, maar we mogen vooral niet inzakken. Rennes heeft een goed team. We moeten ons niveau vasthouden."
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
1 dag geleden