Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League begint met topper Barcelona - Bayern München

Champions League begint met topper Barcelona - Bayern München

BARCELONA (ANP) - Op de openingsdag van het nieuwe seizoen in de Champions League staat meteen een duel op het programma dat niet zou misstaan als finale. FC Barcelona en Bayern München nemen het om 21.00 uur tegen elkaar op in Camp Nou in een groep waarin verder Dinamo Kiev en Benfica uitkomen.

Ruim een jaar geleden troffen beide teams elkaar in de kwartfinales van het door corona ingekorte seizoen 2019-2020. In Lissabon, waar het toernooi vanaf de kwartfinale werd afgewerkt, werd het destijds 8-2 voor Bayern dat later ook de eindwinnaar zou worden. Het leidde het ontslag in van trainer Quique Setién bij Barcelona, die werd opgevolgd door Ronald Koeman. De Nederlander is bezig aan zijn tweede seizoen bij de club waar onder anderen Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong onder contract staan.

Eerder op de avond (18.45 uur) komt onder meer Manchester United, met Cristiano Ronaldo, in Zwitserland uit tegen Young Boys.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

12 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

14 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

14 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

15 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

15 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

16 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

17 uur geleden