Celtic-trainer Rodgers boos op falend muurtje bij goal Stengs
ROTTERDAM (ANP) - Celtic-trainer Brendan Rodgers baalde na de nederlaag bij Feyenoord in de Champions League vooral van de 1-0 vlak voor rust. Calvin Stengs scoorde uit een directe vrije trap, volgens de Noord-Ier omdat zijn spelers de muur niet goed hadden neergezet. "Daar hebben we afspraken over. Die hebben ze in het veld veranderd, maar dan moet je dat wel goed doen. Daar ben ik erg teleurgesteld over."
Andere bepalende momenten waren de rode kaarten voor Gustaf Lagerbielke (23) en Odin Thiago Holm (20) halverwege de tweede helft. "Dat was onnodig. Daarin zie je ook het gebrek aan ervaring terug. Ik vond de eerste rode kaart wel wat zwaar bestraft, maar als scheidsrechter kun je hem geven. Hier zullen de jongens van leren." Tegen negen man bepaalde Feyenoord de eindstand nog op 2-0.
Rodgers had het gevoel dat Celtic had kunnen winnen in Rotterdam. "In de eerste helft waren we echt goed aan de bal, maar we misten souplesse in de eindfase. We hebben in ieder geval laten zien dat we meekunnen op dit niveau tegen een goed Feyenoord. Ik leef mee met mijn spelers, die er vol gas voor zijn blijven gaan."
Voor Celtic volgt over twee weken het thuisduel met Lazio. Atlético Madrid is de derde tegenstander in de groep.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
32 minuten geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
2 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
6 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
6 uur geleden