Celtic-trainer Rodgers boos op falend muurtje bij goal Stengs
ROTTERDAM (ANP) - Celtic-trainer Brendan Rodgers baalde na de nederlaag bij Feyenoord in de Champions League vooral van de 1-0 vlak voor rust. Calvin Stengs scoorde uit een directe vrije trap, volgens de Noord-Ier omdat zijn spelers de muur niet goed hadden neergezet. "Daar hebben we afspraken over. Die hebben ze in het veld veranderd, maar dan moet je dat wel goed doen. Daar ben ik erg teleurgesteld over."
Andere bepalende momenten waren de rode kaarten voor Gustaf Lagerbielke (23) en Odin Thiago Holm (20) halverwege de tweede helft. "Dat was onnodig. Daarin zie je ook het gebrek aan ervaring terug. Ik vond de eerste rode kaart wel wat zwaar bestraft, maar als scheidsrechter kun je hem geven. Hier zullen de jongens van leren." Tegen negen man bepaalde Feyenoord de eindstand nog op 2-0.
Rodgers had het gevoel dat Celtic had kunnen winnen in Rotterdam. "In de eerste helft waren we echt goed aan de bal, maar we misten souplesse in de eindfase. We hebben in ieder geval laten zien dat we meekunnen op dit niveau tegen een goed Feyenoord. Ik leef mee met mijn spelers, die er vol gas voor zijn blijven gaan."
Voor Celtic volgt over twee weken het thuisduel met Lazio. Atlético Madrid is de derde tegenstander in de groep.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
9 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
11 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
23 uur geleden