Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Celtic-trainer Rodgers boos op falend muurtje bij goal Stengs

Celtic-trainer Rodgers boos op falend muurtje bij goal Stengs

ROTTERDAM (ANP) - Celtic-trainer Brendan Rodgers baalde na de nederlaag bij Feyenoord in de Champions League vooral van de 1-0 vlak voor rust. Calvin Stengs scoorde uit een directe vrije trap, volgens de Noord-Ier omdat zijn spelers de muur niet goed hadden neergezet. "Daar hebben we afspraken over. Die hebben ze in het veld veranderd, maar dan moet je dat wel goed doen. Daar ben ik erg teleurgesteld over."

Andere bepalende momenten waren de rode kaarten voor Gustaf Lagerbielke (23) en Odin Thiago Holm (20) halverwege de tweede helft. "Dat was onnodig. Daarin zie je ook het gebrek aan ervaring terug. Ik vond de eerste rode kaart wel wat zwaar bestraft, maar als scheidsrechter kun je hem geven. Hier zullen de jongens van leren." Tegen negen man bepaalde Feyenoord de eindstand nog op 2-0.

Rodgers had het gevoel dat Celtic had kunnen winnen in Rotterdam. "In de eerste helft waren we echt goed aan de bal, maar we misten souplesse in de eindfase. We hebben in ieder geval laten zien dat we meekunnen op dit niveau tegen een goed Feyenoord. Ik leef mee met mijn spelers, die er vol gas voor zijn blijven gaan."

Voor Celtic volgt over twee weken het thuisduel met Lazio. Atlético Madrid is de derde tegenstander in de groep.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

6 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

7 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

7 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

8 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

9 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

10 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

11 uur geleden