
CDA Goes gaat met lijsttrekker Joost de Goffau de verkiezingsstrijd aan
GOES - CDA Goes begint aan de verkiezingscampagne voor de gemeenteraadsverkiezingen met Joost de Goffau als lijsttrekker. Hij is nu wethouder van de gemeente Goes namens de christendemocraten.
Na de aanvoerder van de lijst is Frans van der Knaap, de huidige fractievoorzitter, nummer 2 bij het CDA Goes. Nummer 3 is Easther Houmes, nummer 4 Yannick de Potter en nummer 5 Patrick Simpelaar. Voor het verkiezingsprogramma spraken de partijleden met inwoners en vertegenwoordigers van organisaties in de gemeente Goes. ‘Voor het CDA Goes is het gesprek met de inwoners belangrijk’, staat in het verkiezingsprogramma voor de periode van 2022 tot 2026. ‘Niet alleen in campagnetijd, maar gedurende vier jaar zijn we bij veel organisaties, verenigingen en bedrijven op bezoek geweest om uit de eerste hand te horen wat er speelt in Goes en welke zaken er leven bij onze inwoners. Voor ons verkiezingsprogramma hebben we aan gesprekstafels verschillende inwoners uitgenodigd om suggesties te doen voor de komende vier jaar. Ook hebben we veel mensen op straat geïnterviewd om informatie op te halen.’
Meer uit Beveland
's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
13 uur geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
14 uur geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
17 uur geledenGOES - De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente.
21 uur geledenWie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.
23 uur geledenGOES - Vrijwilligers bij sportverenigingen in Zeeland kunnen in mei deelnemen aan een cursus tot vertrouwenscontactpersoon (VCP-V). Het Coördinatiepunt Clubondersteuning Zeeland organiseert de training in samenwerking met Centrum Veilige Sport. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond 14 en 21 mei.
1 dag geledenGOES - Hulpdiensten zijn afgelopen nacht in actie gekomen nadat een levenloos persoon werd aangetroffen in de buurt van de Westwal in Goes. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar de hulp mocht niet baten. De politie heeft onderzoek gedaan en liet vanochtend weten dat er sprake is van een natuurlijke dood.
1 dag geleden