CDA gaat in gesprek met ondernemers uit Tholen
THOLEN - Een stevige delegatie van CDA politici bezocht diverse adressen in de gemeente Tholen. Dit om kennis te maken met de Thoolse ondernemers, te vragen wat er bij hen speelt en wat de politiek voor hen kan betekenen.
Er werd een bezoek gebracht aan de van Dijke groep in Sint Philipsland. Zij leveren machines voor de verwerking van veel agragische producten over de wereld. Ook werd er een bezoek gebracht aan de winkel en boomgaard van de famillie Wisse in Anna Jacobapolder. Hier vertelde Joris Wisse en zijn vrouw Miranda over hun bedrijf. Belangrijk is dat de voorzieningen in deze kern behouden blijven. Tweede kamerlid Joba vd Berg heeft hier kunnen zien hoe belangrijk deze voorzieningen zijn voor de leefbaarheid van deze kern. Joba werkt momenteel samen met raadslid Michael Schoonen om bereikbare zorg voor alle inwoners uit de gemeente Tholen te garanderen. Dit is een belangrijk punt voor CDA tholen gezien de verhuizing van het Bravis ziekenhuis. De middag werd afgesloten in het dorpshuis van Anna Jacobapolder waar de CDA politici in gesprek gingen met diverse ondernemers uit de gemeente Tholen.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
18 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.
20 uur geledenTHOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.
1 dag geledenZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.
1 dag geledenTHOLEN - Glaspoort start met de aanleg van glasvezel op de bedrijventerreinen in de gemeente Tholen. In totaal worden meer dan 540 aansluitingen gerealiseerd. De werkzaamheden beginnen in het eerste kwartaal.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe toegankelijk zijn de stembureaus op Tholen? Dat wil raadslid Aron Beurkens (SGP) graag weten van de burgemeester en wethouders. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen heeft hij hierover schriftelijke vragen gesteld.
2 dagen geledenANNA JACOBAPOLDER - Een nummer uit de Top 2000 hoor je bijna dagelijks op de radio, maar live in een kerk? Dat is niet iets wat je vaak hoort of ziet. "Het is geen alledaagse kerkmuziek, maar wel muziek met een verhaal. Met deze dienst proberen we de kerk voor iedereen toegankelijk te maken", zo vertelt Wim van Nieuwenhuijzen, voorzitter van de Protestantse Kerk in Anna Jacobapolder, die gastheer is voor het concert. Toch is er tijdens de dienst ook ruimte voor gebed, het blijft immers een kerkdienst.
2 dagen geleden