CDA gaat in gesprek met ondernemers uit Tholen
THOLEN - Een stevige delegatie van CDA politici bezocht diverse adressen in de gemeente Tholen. Dit om kennis te maken met de Thoolse ondernemers, te vragen wat er bij hen speelt en wat de politiek voor hen kan betekenen.
Er werd een bezoek gebracht aan de van Dijke groep in Sint Philipsland. Zij leveren machines voor de verwerking van veel agragische producten over de wereld. Ook werd er een bezoek gebracht aan de winkel en boomgaard van de famillie Wisse in Anna Jacobapolder. Hier vertelde Joris Wisse en zijn vrouw Miranda over hun bedrijf. Belangrijk is dat de voorzieningen in deze kern behouden blijven. Tweede kamerlid Joba vd Berg heeft hier kunnen zien hoe belangrijk deze voorzieningen zijn voor de leefbaarheid van deze kern. Joba werkt momenteel samen met raadslid Michael Schoonen om bereikbare zorg voor alle inwoners uit de gemeente Tholen te garanderen. Dit is een belangrijk punt voor CDA tholen gezien de verhuizing van het Bravis ziekenhuis. De middag werd afgesloten in het dorpshuis van Anna Jacobapolder waar de CDA politici in gesprek gingen met diverse ondernemers uit de gemeente Tholen.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT- Het landelijke servicenummer van de politie, 0900-8844, heeft een groot aantal meldingen ontvangen van mensen die een e-mail van Europol en de Nationale Politie hebben ontvangen. Ze worden beschuldigd van het in bezit hebben en verspreiden van kinderporno. Deze e-mail, waaronder de naam van Korpschef Janny Knol staat, is nep. De politie adviseert met klem om de mail te negeren.
3 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
20 uur geledenWOENSDRECHT- Na uitgebreid rechercheonderzoek en een goede samenwerking met de vier districten van de eenheid Zeeland-West-Brabant en het cyberteam van de Dienst Regionale Recherche, is het gelukt om een verdachte uit de gemeente Woensdrecht aan te houden. De 22-jarige man wordt ervan verdacht minderjarigen als nepagent aan te sturen en daarmee mensen op te lichten.
1 dag geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
1 dag geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
1 dag geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
2 dagen geledenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
2 dagen geleden