CDA-fractie steunt nieuwe locatie Bravis
THOLEN - Michael Schoonen (CDA) heeft zijn steun geuit voor de locatie knooppunt Zoomland als nieuwe locatie voor het Bravis Ziekenhuis.
De gemeente Bergen op Zoom heeft deze locatie afgelopen week aangedragen bij het bestuur van het Bravis Ziekenhuis als mogelijk locatie voor de nieuwbouw van het ziekenhuis. "Onze fractie steunt deze locatie en vraagt het college om deze locatie actief te ondersteunen en deze steun te delen met de verschillende partijen die zich buigen over de nieuwe locatie van het ziekenhuis."
Volgens Schoonen is het van groot belang dat alle inwoners van de gemeente Tholen kunnen rekenen op snelle en adequate zorg wanneer dit nodig is. Tijdig een ziekenhuis bereiken is hierin essentieel. "De gemeente Roosendaal heeft eerder een locatie aangegeven voor het nieuwe ziekenhuis. Hoe oostelijker het nieuwe ziekenhuis komt te liggen, hoe slechter de 45-minutennorm uitpakt voor de inwoners uit onze gemeente. Op dit moment is de aanrijtijd voor bewoners uit bijvoorbeeld Stavenisse al kritiek te noemen. Als het nieuwe ziekenhuis zich op deze locatie zal vestigen zullen deze tijden toenemen." Het voorstel van de gemeente Bergen op Zoom zorgt er volgens Schoonen voor dat genoemde aanrijtijden niet verder in het geding
komen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
13 uur geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
16 uur geledenTHOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
21 uur geledenTHOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
1 dag geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
1 dag geledenTHOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.
2 dagen geleden