
Carlo (20) begint eigen zaak: 'Ik wil leren door te doen'
VLISSINGEN - Carlo Dirkx heeft een grote, spannende stap gezet. Twintig jaar jong en middenin de coronacrisis is hij voor zichzelf begonnen. "Als je het goed doet, stijgt je winst. Dat geeft me veel voldoening", aldus de kersverse winkeleigenaar.Carlo verkocht vroeger spullen via Jouw Markkraam. Die winkel aan de Lange Zelke in Vlissingen heeft hij overgenomen. Sinds deze maand is zijn zaak open. "Ik vond het zonde als de winkel zou stoppen, want het is een goed concept. Bij Jouw Marktkraam kun je een plank of kraam huren om je spullen te verkopen. In de winkel vind je onder meer kleding, tweedehands en zelfgemaakte artikelen, wenskaarten en boeken."
Vernieuwt
De formule is volgens Carlo eenvoudig. "Je zet je artikelen in de winkel neer, prijst ze en klaar. De verkoop doen wij. Veel mensen hebben spullen die ze willen verkopen, dus ik geloof hierin." Er is nog ruimte te huur in de winkel. "Het leuke is dat we verschillende artikelen verkopen en het aanbod vaak vernieuwt. Het is dus de moeite waard om regelmatig binnen te lopen."
Uitbreiden
Carlo vindt ondernemen leerzamer dan in de klas zitten. "Ik wil leren door te doen." Hij hoopt dat zijn onderneming groeit in de toekomst. "Ik wil de winkel uitbreiden met een webshop en die kan ik zelf opzetten. En als ik ergens een cursus voor nodig heb, dan volg ik die gewoon."
Kijk voor meer informatie op www.jouwmarktkraamvlissingen.nl.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - Op Bevrijdingsdag maandag houdt kunstenaar Dani Ploeger tussen 11.00 en 13.00 uur een interventie in zijn geboortedorp Oost-Souburg. Zijn performance 'Extern Alarm' maakt deel uit van het project Entartete, georganiseerd door Underdog Buro Kunst & Markt. In het kader van de vieringen van tachtig jaar vrijheid wordt hiermee aandacht besteed aan de verdringing en onderdrukking van experimentele en kritische kunst onder totalitaire regimes.
13 uur geledenVLISSINGEN - Vlissingen is klaar voor de speciale editie van het Bevrijdingsfestival Zeeland. Maandag vieren we tachtig jaar vrede en vrijheid.
18 uur geledenVLISSINGEN - Verschillende politie-eenheden en een ambulanceteam zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Vlissingen in actie gekomen nadat iemand, die teveel drugs had gebruikt, voor overlast zorgde.
23 uur geledenVLISSINGEN - Een van de tradities op het Bevrijdingsfestival is het verwelkomen van de lopers die het Bevrijdingsvuur op 5 mei na middernacht in estafette van Wageningen naar Vlisingen brengen. Dan kan het Vrijheidsvuur worden aangestoken. Dit is een historisch en belangrijk moment tijdens de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland. 'We verwachten de lopers tussen 18.00 en 19.00 uur te kunnen onthalen op onze mainstage', aldus de organisatie van Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. De lopers zijn live te volgen.
1 dag geledenDe zon heeft de afgelopen dagen overuren gedraaid en op veel plaatsen steeg het kwik naar zomerse waarden. Dit weekeinde wordt de warme zuidwestenwind voor een koelere noordenwind ingewisseld en daarmee stijgt ook de kans op enkele buien, aldus weerbureau Weeronline.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Zaterdag (3 mei) vindt tegenover kunstatelier Kipvis aan de Sloeweg in Vlissingen de manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' plaats. De manifestatie duurt van 13.00 en 17.00 uur. Om 14.00 uur start het podiumprogramma.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Toen de uit Vlissingen afkomstige Amanda Simons gebeld werd met de vraag of ze wilde optreden op het Bevrijdingsfestival, hoefde ze daar niet lang over na te denken. Al van kinds af aan wist Amanda wat ze later zou worden: zangeres én danseres. Inmiddels heeft ze jaarlijks meer dan honderdvijftig shows in binnen- en buitenland.
3 dagen geleden