Carbidschieten gaat dit jaar niet door: ‘Te weinig vrijwilligers’
THOLEN - Het carbidschieten op Tholen gaat dit jaar niet door. Dat laat de organisatie weten. Normaal gesproken vindt dit evenement plaats op de laatste dag van het jaar.
Vervelend nieuws voor alle liefhebbers van carbidschieten. Het jaarlijkse evenement kan dit keer niet doorgaan. “Er zijn dit jaar helaas te weinig vrijwilligers die aanwezig kunnen zijn, waardoor het niet te doen is om het evenement op een goede en veilige manier te organiseren”, aldus de Carbid Stichting Tholen. “Erg spijtig natuurlijk, maar het is helaas niet anders.”
De organisatie hoopt het evenement volgend jaar wel weer ‘gewoon’ door te kunnen laten gaan. “We gaan kijken hoe we het een en het ander in kunnen gaan vullen om het toch wel enigszins traditionele carbidschieten weer door te laten gaan”, aldus de stichting. “Het is nog erg vroeg, maar vanuit onze kant wensen we in ieder geval iedereen alvast hele fijne feestdagen en een fijne feestelijke jaarwisseling.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
12 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
2 dagen geleden