
Caravan uitgebrand op camping in Kruiningen
KRUININGEN - Op een camping Den Inkel aan de Polderweg in Kruiningen is in de nacht van vrijdag op zaterdag een caravan uitgebrand.
Rond 03.25 uur werd de brand opgemerkt en werd de brandweer gealarmeerd. Die kwam met spoed ter plaatse, maar al snel werd duidelijk dat zij over onvoldoende bluswater beschikten. Daarom moest een extra blusvoertuig en een waterwagen worden opgeroepen.
Rond 03.55 uur meldde de brandweer dat de brand zich niet meer uitbreidde. Het sein ‘brand meester’ werd ongeveer tien minuten later afgegeven.
In de caravan waren geen mensen aanwezig. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is niet duidelijk.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.
10 uur geledenRILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.
1 dag geledenKRUININGEN- Op de Stationsweg zijn zaterdagmorgen twee verkeersdeelnemers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij liep één persoon letsel op. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht. Waardoor de verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.
1 dag geledenYERSEKE- In een bocht van de Schelvrijwegeling is vrijdagavond een auto in de sloot beland. De politie ging ter plaatse om hulp te verlenen. Gelukkig konden de inzittenden droog de kant bereiken. Er raakte niemand gewond. Het is niet duidelijk waardoor de auto in de sloot terechtkwam.
1 dag geledenYERSEKE - Vanaf maandag 12 mei 2025 kunnen wandelaars in Yerseke weer meedoen aan de jaarlijkse avondvierdaagse. Deelnemers kunnen kiezen tussen routes van 5 of 10 kilometer. Startlocatie is het schoolplein van CBS Het Kompas aan het Moerplein 2.
2 dagen geledenKAPELLE - Op donderdag 15 mei vindt op het Franse militaire ereveld in Kapelle de jaarlijkse Franse Herdenking plaats. Daarbij wordt stilgestaan bij de Franse militairen die tussen 1940 en 1945 hun leven gaven voor de vrijheid van Nederland.
2 dagen geledenKAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.
3 dagen geleden