Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Campingeigenaar Emanuel Dekker verwacht een normaal voorseizoen

Campingeigenaar Emanuel Dekker verwacht een normaal voorseizoen

WEMELDINGE - Emanuel Dekker, eigenaar van Camping Linda in Wemeldinge, blikt terug op een wisselend jaar. Toch is hij positief over 2021.De reserveringen voor het voorseizoen druppelen wat langzamer binnen dan voorgaande jaren, maar zolang reizen naar het buitenland ontmoedigd wordt, ziet Dekker het dit jaar wel goed komen. “Het is nog even afwachten. Dit is normaal gesproken de periode dat mensen gaan boeken”, vertelt hij. “Er zijn wel al veel mensen die bij ons informeren, maar ze zijn nog een beetje terughoudend met boeken. Ik verwacht dat als alle restricties in Nederland straks zijn opgeheven, dat het aantal reserveringen niet aan te slepen is.”

Voorseizoen

Over het algemeen genomen liep 2020 voor Camping Linda maar iets achter met 2019. “We misten net als iedereen het voorseizoen, maar de zomer liep langer door en maakte veel goed. Zeeland had als enige provincie in Nederland te maken met een fysieke sluiting van parken en campings en ik denk niet dat ze dat zomaar nog een keer zullen doen. Als het de komende weken meevalt met alle beperkingen, verwacht ik een normaal voorseizoen te kunnen draaien.” 

Dekker zegt dat er geen andere boekingsvoorwaarden van kracht zijn. “Corona is niet nieuw, dus we kunnen de risico’s hiervan niet blijven dragen. Vorig jaar hebben we met vouchers gewerkt die mensen dit jaar kunnen gebruiken. Omboeken blijft mogelijk, maar we hopen natuurlijk dat alles dit jaar gewoon kan doorgaan.”

Meer uit Reimerswaal

Pleinconcert EMM/Scheldegalm Hansweert

HANSWEERT - Voorgaande jaren trok het tuinconcert van Muziekvereniging Scheldegalm in Hansweert altijd veel bezoekers die zichtbaar genoten harmonie en slagwerkgroep. Dit jaar geen tuinconcert maar een pleinconcert en wel op maandagavond 30 juni. Locatie is het dorpsplein voor Dorpshuis Kaj Munk. 

9 uur geleden
Met de voet-fiets veerboot van Yerseke naar Tholen

YERSEKE - Deze zomer vaart de voet- en fietsveerboot "De Zwerver 3" tussen Yerseke (Beatrixhaven) en Tholen (Bergse diepsluis). Van donderdag 10 juli tot en met vrijdag 29 augustus 2025, met uitzondering van vrijdag 15 augustus, vaart het veer wekelijks op donderdag en vrijdag. 

1 dag geleden
Wemeldinge geeft jong talent podium

WEMELDINGE - Tijdens het jaarlijkse zomerfeest in Wemeldinge op zaterdag 5 juli krijgt jong muzikaal talent dit jaar voor het eerst een eigen plek op het programma. Met steun van ruim vijfduizend euro uit de Zeeuwse regeling 'Impuls Jongerencultuur' wordt het nieuwe jeugdpodium mogelijk gemaakt. Het initiatief komt van Stichting Evenementen Wemeldinge en muziekdocent Wim Steenbakker.

2 dagen geleden
Emy kijkt trots terug op haar examenjaar

REIMERSWAAL - In een schooljaar waarin landelijk 6,1 procent van de leerlingen is blijven zitten, valt Reimerswaal positief op: het aandeel zittenblijvers lag hier op het laagste niveau sinds 2017-2018. Zo'n 5,8 procent van de leerlingen deed een stap terug of moest een jaar overdoen. Toch blijft het behalen van een diploma een prestatie van formaat. Voor Emy van den Top (17) is het een moment van opluchting en trots. Zij rondde onlangs haar mbo-opleiding tot helpende zorg en welzijn op niveau 2 succesvol af in één jaar tijd.

3 dagen geleden
AMV’ers slagen voor eerste muziekdiploma

WEMELDINGE - Alle 18 leerlingen van Wim Steenbakker hebben hun eerste AMV-diploma in ontvangst genomen. Tijdens de lessen algemene muzikale vorming (AMV) die ze het afgelopen jaar volgden, leerden ze van alles over muziek, speelden ze op tal van verschillende instrumenten en leerden ze de basis van het notenschrift.De AMV-lessen die Wim geeft, zijn bedoeld voor kinderen die in groep 3, 4 en 5 zitten van de basisschool. Tijdens de lessen gaan we aan de slag met gitaren, ukeleles, keyboards, piano en zingen. Dirigeren, blaasinstrumenten, percussie-instrumenten en zelfs wereldmuziekinstrumenten komen ook aan bod. Daarnaast leren de kinderen ook spelenderwijs het notenschrift zodat zij met een goede basiskennis kunnen starten op een instrument. Doordat de kinderen in groepjes zitten, staat het samen muziek maken en het samen plezier hebben centraal. Elk kind krijgt volop aandacht en er zijn voldoende instrumenten voor alle kinderen. Veel kinderen gaan dan ook na het behalen van hun AMV muziekdiploma verder met het bespelen van een instrument.KerstmuziekavondHet hoogtepunt van de AMV-lessen vormt wel het jaarlijks muziekoptreden. Afgelopen jaar traden alle muziekleerlingen, waaronder de AMV-leerlingen, op tijdens de kerstmuziekavond die Wim organiseerde. Voor veel AMV's was dat de eerste keer dat ze samen als groep op een groot podium stonden en optraden.

3 dagen geleden
Boetes voor bellen op de fiets: stijging in Reimerswaal, daling in Kapelle

KAPELLE/ REIMERSWAAL - In de eerste vier maanden zijn in Reimerswaal en Kapelle in totaal acht fietsers beboet voor het vasthouden van een telefoon tijdens het fietsen, meldt de PZC. Dat blijkt uit recente cijfers van het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB).

4 dagen geleden
Minder migranten in Reimerswaal dan elders

REIMERSWAAL - In vergelijking met andere gemeenten met een vergelijkbare bevolkingssamenstelling en welvaartsniveau, vestigen zich relatief weinig migranten in Reimerswaal. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), waarover de PZC maandag berichtte.

5 dagen geleden